КП витрачає на них по одинадцять мільйонів щодня.

Комунальне підприємство Дніпровської обласної ради «Аульський водовід» не відповіло на журналістське звернення із запитанням, чому підрядниками воно обирає виключно компанії, підконтрольні братам Володимиру та Леоніду Дубинським.

Також журналіст питав, чому «Аульський водовод» проводить закупівлі без конкурсів/аукціонів.

«Останні дев’ять закупівель, опублікованих КП ДОР «Аульський водовід» у ProZorro – зроблені у фірм братів Дубинських (деякі через розголос потім скасовані).

Наприклад, «Реконструкція водогону Аули-Верхньодніпровськ Кам’янський район, Дніпропетровської області». Обґрунтуйте, який сенс закуповувати роботи у Товариства з обмеженою відповідальністю «Асінктон Строй» (код ЄДРПОУ 42298471), з яким судиться Дніпропетровська обласна прокуратура (справа № 904/2377/23) за те, щоб суд зобов’язав це ТОВ безоплатно протягом 1 місяця з дати набрання законної сили рішенням суду усунути недоробки та дефекти, допущені під час здійснення поточного ремонту покрівлі гуртожитку Комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей інтернат фізико-математичного профілю» (м. Дніпро) та привести дах гуртожитку до відповідного експлуатаційного стану.

А ви, без конкурсу, без аукціону, віддали бракоробам більше 350 мільйонів гривень. Хто буде усувати недоробки та дефекти за цим колосальним об’ємом робіт?

До того ж, як вже виявили журналісти, у кошторисі суттєво, іноді навіть вдвічі, завищені ціни по деяких позиціях.

Те ж з ТОВ «Група «Капітал Строй» (код ЄДРПОУ 41074702), в якого ви замовили з початку червня ц.р., без конкурсу, без аукціону, ремонтів на 52.660.245,18 грн. Це ТОВ нещодавно оштрафував АМКУ за змови на торгах за бюджетні кошти.

Воно проходить по кримінальному провадженню № 32020100110000044, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 14.08.2020 за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом), ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)) КК України.

А також – фірма братів Дубинських Товариство з обмеженою відповідальністю «Кірміком» (код ЄДРПОУ 43095127), в якої ви закупили генераторів, приховавши ціни. Після розголосу ви договори розірвали, але «слава» про КП ДОР «Аульський водовід» вже облетіла всю Україну», – написав журналіст Петро Грицаюк.

Звернення він надіслав на дві електронні адреси, які використовує «Аульський водовід»: [email protected] та [email protected]

За нашим моніторингом, станом на зараз і починаючи з травня ц.р. у жодних «чужих» компаній КП ДОР «Аульський водовід» нічого не закуповував – лише напряму у компаній братів Володимира та Леоніда Дубинських і без проведення жодного конкурсу/аукціону.

За ці 63 робочих днів заключили договорів на поставку товарів/послуг на 690.905.412,06 гривень. Тобто, в середньому, фірми Дубинських «заробляли», лише завдяки КП ДОР «Аульський водовід», по одинадцять мільйонів бюджетних гривень в день.

Директором КП ДОР «Аульський водовід» з квітня 2022-го працює Бурчак Олександр Костянтинович, 06.12.1962 р.н.

Олександр Бурчак

Одинадцять років тому журналісти писали, що Олександр Бурчак, на замовлення братів Дубинських, як керівник Комунального житлово-ремонтно-експлуатаційного виробничого підприємства Бабушкінського району міста Дніпропетровська, примушує районні ЖЕКи сплачувати за послуги компанії братів Дубинських ТОВ «Компанія з управління комунальним житлом» («КУКЖ»).

За даними аналітичної платформи YouControl, на останніх місцевих виборах Олександр Бурчак балотувався від партії «Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ») до Дніпропетровської обласної ради, обраним не був.

Журналіст Петро Грицаюк надіслав скаргу про порушення посадовцями «Аульського водоводу», через ненадання відповіді, Закону України «Про звернення громадян» на адресу Дніпропетровської обласної ради.

«Брати Дубинські – шахраї, які розшукуються ФБР і є фігурантами скандалу з ТОВ «Будінвест інжиніринг» – фірмою фітнес-тренерки ексголови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка», – нагадав журналіст.

Раніше ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

З нарисів дніпровського муніципального піар-мародерства – V
Як з бюджету Дніпра виводять мільйони гривень на сумнівних підприємців за висвітлення діяльності влади