Вони будуватимуть житловий будинок з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями під ринок та ТРЦ.

Земельній ділянці площею 0,6624 га (кадастровий номер 1210100000:01:457:0014), по вул. Калиновій, 91, що перебуває в оренді гр. Дубинського Володимира Михайловича та гр. Дубінського Леоніда Михайловича, хочуть змінити цільове призначення.

Відповідний проєкт рішення Дніпровської міської ради «Про зміну цільового призначення земельної ділянки по вул. Калиновій, 91 (Амур-Нижньодніпровський район)» опубліковано 04.08.2022 на офіційному сайті міськради.

«План земельної ділянки додається», – йдеться у проєкті рішення, однак на офіційному сайті план земельної ділянки відсутній.

Калинова, 91 (дані google-maps)

Цільове призначення землі змінюється з

«03.10 (для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку)»

на

«02.10 (для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури)».

Коли депутати розглядатимуть проєкт – поки невідомо.

Нагадаємо, брати Володимир і Леонід Дубинські – «друзі молодості» голови Дніпропетровської облдержадмністрації (2015-2019, 2020-дотепер) Валентина Резніченка.

Фірми братів Дубинських постійно виграють, іноді розігруючи між собою, великі підряди у сфері ЖКГ та будівництва на Дніпропетровщині.

Брати починали бізнес в Дніпропетровську в 90-х роках. Мали власний місцевий телевізійний канал «VLD-Brothers». На початку 2000-х емігрували до Ізраїлю, а потім – в США. Після зацікавленості ФБР їх діяльністю через будівельну аферу в м. Сакраменто, в 2009 році повернулись до України.

«Згідно з офіційними даними Відділу міжнародного поліцейського співробітництва ГУНП в Дніпропетровській області, Дубинські з 26.03.2013 перебувають у міжнародному розшуку з метою арешту та екстрадиції за вчинення шахрайства на території США. Мають громадянство України, тому їх екстрадиція в Америку неможлива», – писали торік «Наші гроші».

Компанія братів Дубинських ТОВ «Будінвест інжиніринг» (код 40130383) у 2021-му увійшла до ТОП-10 підрядників «Великого будівництва».

З початку повномасштабної агресії рф 24.02.2022р., «Будінвест інжиніринг» отримало два підряди:

  • від Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області – на 24.200.000,00 грн за послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Дніпропетровській області;
  • від Департаменту ЖКГ та будівництва ДніпроОДА – 199.999.983,19 грн за послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Дніпропетровській області.

Раніше ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Російські компанії збільшили прибутки на чверть, незважаючи на санкції
Росіяни володіють фірмою у Дніпрі, яка займається роздрібною торгівлею напоями