Громадська організація «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» (ГО «ЛАРП») – правозахисна громадська організація, що була створена у серпні 2014 року.

Місія організації: «Безстрашно викриваючи корупцію, підвищуємо доброчесність влади задля гідного життя людей».

Територія діяльності: Дніпропетровська область.

Ми займаємося антикорупційними журналістськими розслідуванням та надаємо мешканцям Дніпропетровщини консультації з правозахисту.

Згідно Статуту ГО, метою діяльності нашої організації є здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів членів та прихильників нашої організації; запобігання, виявлення, а в установлених законом випадках – здійснення заходів щодо припинення корупційних правопорушень, відновлення порушених прав чи інтересів фізичних та юридичних осіб, інтересів держави; інформаційне і науково-дослідне забезпечення здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції, міжнародне співробітництво в цій сфері; сприяння проведенню люстрації.

Напрямками діяльності є, зокрема:

  • участь у формуванні демократичного, правового, громадянського суспільства;
  • сприяння розбудові правового громадянського суспільства;
  • сприяння вільному і всебічному розвитку особистості;
  • сприяння розвитку дружніх стосунків між громадянами України;
  • залучення інвестицій для здійснення своїх цілей та завдань, а також для розвитку співробітництва з громадськими та іншими структурами;
  • сприяння створенню засобів масової інформації.

З лютого 2022 року ГО «ЛАРП» виконує проєкт «Виявлення, висвітлення та протидія корупційним схемам на ринку землі у Дніпропетровській області». Проєкт втілюється за грантові кошти від Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

Мета: залучення мешканців сільської місцевості до участі в діяльності щодо запобігання та протидії корупції у Дніпропетровській області і захисті своїх прав, з пріоритетом на роботу з молоддю, жінками і вразливими групами, – на тлі розгортання земельної реформи в Україні.

Закликаємо всіх зацікавлених осіб надсилати інформацію з цього приводу:

  • на е-мейл: [email protected]
  • на поштову адресу: ГО «ЛАРП», а/с 4215, м. Дніпро, 49081

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: