За оренду кімнат під офіс інспекції Дніпровської міської ради.

Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради з 01 вересня 2022 року орендує нежитлову нерухомість у ТОВ «Максбург Груп» (код 40205364).

Договір заключений напряму, без використання ProZorro.

Розмір площі, що орендується – невідомий. Середня орендна плата – 247,9 тис. гривень на місяць, у т.ч. відшкодування за комунальні послуги.

За даними аналітичної платформи YouControl, власником 100%  ТОВ «Максбург Груп» є громадянин Ізраїлю Ігор Бірман.

Він є родичем Геннадія Корбана, бізнес-партнера мера Дніпра Бориса Філатова.

Як повідомляли журналісти, Ігор Бірман встиг отримати громадянство України та, як Бірман Ігор Юрійович, виїхав з України у липні 2023 року як волонтер за гуманітарним вантажем, згідно Додатку до Розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 14.07.2022р. №435/0/527-22 «Перелік військовозобов’язаних водіїв, які здійснюють перевезення для потреб Збройних сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також медичних вантажів та вантажів гуманітарної допомоги, яким надається відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час».

За даними YouControl, «Максбург Груп» є власником будинку 60 (колишній Дім преси) на проспекті Дмитра Яворницького в м. Дніпро.

Директорка ТОВ Байрамова Вікторія Олександрівна входить до «першої лінії оточення» Геннадія Корбана.

Ми також писали:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Покарання правозахисника за критику Верховного Суду
На період воєнного стану конкурси на держпосади відмінені