Як він раніше отримав громадянство України – невідомо.

Родич бізнес-партнера міського голови Дніпра, Корбана Геннадія Олеговича – Ігор Бірман отримав громадянство України.

Про це написав у Facebook журналіст, блогер Іван Красіков.

За його даними, Бірман Ігор Юрійович – це Ігор Бірман з Ізраїлю.

«Одні кажуть, що це син сестри Геннадія Корбана, інші – щи він син чоловіка сестри Геннадія КорбанаТак або інакше, згідно даних YouControl, він є кінцевим бенефіціаром більшості компаній, які тим або іншим чином булі пов’язані з Геннадієм Корбаном, Борисом Філатовим, Геннадієм Аксельродом, Мироном Сосновський, Володимиром Горбом тощо. Його адреса у Тель-Авіві співпадає з адресою Вікторії Корбан.

Чому у Тель-Авіві? Бо у частині компаній він ще записаний, як мешканець цього міста, громадянин Ізраїлю Ігор Бірман», – пише журналіст.

Він опублікував Додаток до Розпорядження начальника обласної військової адміністрації від 14.07.2022р. №435/0/527-22 «Перелік військовозобов’язаних водіїв, які здійснюють перевезення для потреб Збройних сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також медичних вантажів та вантажів гуманітарної допомоги, яким надається відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час».

Опублікований Іваном Красіковим документ

В документі вказано, що відстрочку отримали до 13 січня 2023 року:

  • Кранг Антон Олександрович,
  • Бірман Ігор Юрійович,
  • Біленко Богдан Володимирович.

Антон Кранг значився кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Пентагон-ЮА» (код  42098640) у 2019-2020 роках, коли ця фірма отримувала в Дніпрі великі підряди за кошти міського бюджету. З початком розслідувань про зловживання посадових осіб «Пентагон-ЮА» з тими коштами, фірму перереєстрували.

Богдан Біленко був засновником та директором «Пентагон-ЮА» у 2018 році, а потім заснував ТОВ «Біо-Форс» (код 41807672), і вона отримала 130 рекламних засобів в Дніпрі. Зараз половиною ТОВ «Біо-Форс» володіє Ігор Бірман.

Дані з Єдиного держреєстру юросіб, ФОП і громадських формувань

За даними журналіста, з України Ігор Бірман виїздив за поданням підконтрольного Геннадію Корбану та оточенню Благодійного фонду «ТАПС» (код 42297939) як водій автомобіля, який перевозить гуманітарну допомогу, за закордонним паспортом України.

«Цікаво, якого автомобіля? Range Rover Sport 2019 в.р. або Bentley Continental?» – пише Красіков.

Пізніше в коментарях він погодився, що Мирона Сосновського записав до компанії Корбана-Філатова і т.п. помилково, адже насправді фірми Сосновського рейдери «розпатрали» і переписали на Ігоря Бірмана.

Раніше ми повідомляли:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Злодія зупинить тільки тюрма!
Пройдіть опитування щодо підвищення заробітної плати держслужбовцям!