Колегія Дніпровського апеляційного суду підстав для скасування або зміни вироку не побачила.

Вирок Яковіну Володимиру Борисовичу вступив в законну силу 13 червня 2023 року. Апеляційна інстанція залишила в силі рішення першої інстанції, яким Яковін був засуджений, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, до позбавлення волі строком на три роки з іспитовим строком у два роки.

Про це стало відомо з даних Єдиного держреєстру судових рішень.

У травні ц.р. ми повідомляли, що Яковін обіймає посаду першого заступника міського голови міста Синельникове Дніпропетровської області і він,

«сприяв підробленню офіційних документів, надаючи особисті дані свого сина ОСОБА_8 (прізвище та ім`я латинськими літерами, дата народження, фото, зразок підпису), грошові кошти в якості винагороди за підроблення офіційних документів»:

  1. паспорта громадянина Республіки Хорватія для виїзду за кордон,
  2. паспорта громадянина Республіки Хорватія типу ID картки,
  3. посвідчення водія Республіки Хорватія».

Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу у грудні 2022-го (справа № 210/3587/22) засудив Володимира Яковіна за статтями КК України:

  • 332 – Незаконне переправлення осіб через державний кордон України,
  • 358 – Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів.

За ч.1 ст.332 КК України суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки, за ч.5 ст. 27, ч.3 ст. 358 – позбавлення волі на один рік.

Не дивлячись на судимість, Яковін продовжує працювати в Синельниківській міській раді.

«Виконавчий комітет міської ради на інформаційний запит повідомляє, що Яковін Володимир Борисович працює на посаді першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради з грудня 2020 року по теперішній час», – повідомив міській голова Дмитро Зражевський.

Відповідь про Яковіна

Крім Яковіна, паспорт Республіки Хорватія зробив директор Комунального підприємства «Ритуальна Служба» Синельниківської міської ради Лобанов Володимир Володимирович 02.11.1970 р.н.

Раніше «Антикорупційне Придніпров’я» повідомляло:

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

З нарисів дніпровського муніципального піар-мародерства – II
За пів року на послуги «піару» влади Дніпра з бюджету міста вже заплатили щонайменше 32 мільйона