Зараз він є підозрюваним у справі про підробку документу.

Директор Комунального підприємства «Ритуальна Служба» Синельниківської міської ради (СМР) намагався протизаконно виїхати з України.

Про це йдеться в ухвалі по справі № 203/3255/22, опублікованій в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Зазначається, що чиновник намагався виїхати через пункт пропуску державного кордону України з Республікою Польща «Ягодин» біля с. Старовойтове Ковельського району Волинської області.

При цьому горе-втікач використав завідомо підроблений офіційний документ, а саме паспорт громадянина Республіки Хорватія.

Слідство у кримінальному провадженні №42022040000000147 здійснює відділ розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Дніпропетровській області.

Чоловік підозрюється у пособництві підробленню документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України).

З відкритих джерел відомо, що КП «Ритуальна Служба» СМР очолює Лобанов Володимир Володимирович 02.11.1970 р.н.

Скрин даних офіційного сайту СМР

Прокурор просив застосувати до підозрюваного запобіжній захід у вигляді домашнього арешту.

Слідчий суддя

«врахував, що ОСОБА_1 (Лобанов – авт.) підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, які не є тяжкими, він раніше не судимий, має постійне місце проживання та міцні соціальні зв`язки, позитивно характеризується за місцем роботи та місцем проживання»,

і оголосив про запобіжний захід у вигляді особистого зобов`язання.

У той же день, 19 вересня 2022р., по цій же справі суд відправив у Криворізьку установу виконання покарань №3 ще одного фігуранта, який на території м. Кривого Рогу, в Садівничому товаристві «Саксагань КР», у період з 01.03.2022 до 10.06.2022 організував підроблення паспортів Республіки Хорватія, і наклав арешт на майно Яковіни Володимира Борисовича.

Цікаво, що минулого року директор КП «Ритуальна служба» СМР Володимир Лобанов отримав нагороду Дніпропетровської обласної ради

«за сумлінну самовіддану працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення».

Також ми писали:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Росіянин записаний власником та директором фірми у Дніпрі, яку вважали «фіктивною»
У Дніпрі заблокували чергову нарколабораторію, яку «кришували» правоохоронці