Скільки грошових коштів сплатив – суд не встановлював.

Яковін Володимир Борисович, який обіймає посаду першого заступника міського голови м. Синельникове Дніпропетровської області, подав апеляцію на свій вирок.

Про це стало відомо з документів, опублікованих у Єдиному держреєстрі судових рішень.

Також ми зателефонували у Синельниківську міську раду, і журналістам підтвердили, що Володимир Яковін є зараз першим заступником голови.

Судовий вирок Яковіну був встановлений на підставі

«угоди про визнання винуватості від 21.10.2022 року у даному кримінальному провадженні між обвинуваченим ОСОБА_4 (Яковіним – авт.) та прокурором».

У тексті йдеться, що чиновник сприяв підробленню офіційних документів, надаючи особисті дані свого сина ОСОБА_8 (прізвище та ім`я латинськими літерами, дата народження, фото, зразок підпису), грошових коштів в якості винагороди за підроблення офіційних документів, а саме:

  1. паспорта громадянина Республіки Хорватія для виїзду за кордон,
  2. паспорта громадянина Республіки Хорватія типу ID картки,
  3. посвідчення водія Республіки Хорватія.

Суд визнав першого заступника міського голови м. Синельникове винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.5 ст. 27, ч.3 ст. 358 КК України та ч.1 ст. 332 КК України, та призначив визначене угодою з прокурором покарання:

  • за ч.1 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України у вигляді позбавлення волі строком на три роки;
  • за ч.5 ст. 27 (Співучасть), ч.3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України у вигляді позбавлення волі строком на один рік.

«На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 (три) роки.

На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі з іспитовим строком у 2 (два) роки, якщо він протягом вказаного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки», – йдеться у вироку.

Володимир Яковін подав апеляцію. Дніпровський апеляційний суд в м.Кривий Ріг призначив справу до розгляду на 12:45 01 червня 2023 року.

Раніше «Антикорупційне Придніпров’я» повідомило, що директор КП «Ритуальна служба» Синельниківської міської ради Лобанов Володимир Володимирович 02.11.1970 р.н. намагався виїхати з України через пункт пропуску державного кордону України з Республікою Польща «Ягодин» біля с. Старовойтове Ковельського району Волинської області з підробленим паспортом Республіки Хорватія.

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Як слідчі з суддями захищають «чорних» нотаріусів
Реєструйтеся до 31 травня на вебінар про бюджети