Той відмовився повідомити детективам НАБУ паролі.

02 червня 2023 року колегія суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду вирішила залишити ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду (ВАС) від 09.05.2023 про арешт майна у кримінальному провадженні №42022000000001543 від 02.11.2022 без змін, а апеляційну скаргу представника власника майна – без задоволення.

Ухвала опублікована у Єдиному держреєстрі судових рішень.

Дані порталу «Судова влада України»

Голик Юрій Юрійович, якого ЗМІ називали координатором / консультантом / куратором «Великого будівництва», через представника передав суду, що не є:

«ані службовою/посадовою особою ДнОД(В)А, ані службовою особою/учасником ТОВ «Будінвест Інжиніринг», як і не є учасником інших товариств, зазначених детективом у клопотанні, відтак не входить до кола осіб, які можуть бути причетними до розслідуваних подій».

Нагадаємо, в межах кримінального провадження № 42022000000001543 від 02.11.2022р., процесуальне керівництво в якому здійснює Спеціалізована Антикорупційна прокуратура (САП), детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) перевіряють опубліковану у ЗМІ 02.11.2022 інформацію про можливі неправомірні дії службових осіб Дніпропетровської обласної державної адміністрації та ТОВ «Будінвест Інжиніринг», на яку ДніпроОВА з березня до листопада 2022 року спрямувала півтора мільярда бюджетних гривень за «експлуатаційне утримання автодоріг».

З ухвали ВАС відомо, що детективи НАБУ зупинили за адресою м. Київ, вул. Лютнева автомобіль Toyota Sequoia, у якому перебував Юрій Голик.

Слідство стверджує, а представник Голика заперечує, що під час обшуку той вживав заходів щодо унеможливлення огляду детективом вмісту віднайденого майна.

«Зокрема, один телефон ОСОБА_7 (Голик – авт.) добровільно віддав детективам, який після огляду повернуто власнику у зв`язку з відсутністю в ньому інформації, яка має значення для досудового розслідування», – йдеться в судовій ухвалі.

Натомість два інші телефони – IPhone, а також ноутбук Apple куратор «Великого будівництва» запропонував детективам оглянути у власних руках, оскільки вони містять відомості особистого характеру.

Детективи відмовилися і помістили айфони та ноутбук до сейф-пакетів.

«Власником не було надано паролів до вищезазначених технічних пристроїв, що стало підставою для їх вилучення», – йдеться в документі.

Там також записано, що право власності на автомобіль Toyota Sequoia належить ТОВ «Сучасні медіа технології» (код 37405656).

За даними аналітичної платформи YouControl, власником цієї компанії з основним видом діяльності «73.11 Рекламні агентства» є Юрій Голик, автомобіль 2021 р.в. був придбаний у вересні минулого року.

Крім нього, ТОВ придбало позаминулого року Toyota Camry 2019 р.в. та Audi RS6 2021 р.в., у 2019-му – Lexus RX 350 2012, BYD G-3 2012, Mercedes-Benz GLS63 2016.

Також ТОВ «Сучасні медіа технології» має у власності три приміщення в будинку 2-К на проспекті Івасюка Володимира (проспекті Героїв Сталінграда) в Києві.

Також «Антикорупційне Придніпров’я» повідомляло:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Про прибутковість виготовлення облікової документації на культурну спадщину
Куми заступника голови Дніпра Сидоренка отримують «жирні» підряди