26 грудня Національне антикорупційне бюро проводить обшуки у Дніпрі за 13 адресами у справі про дорожню фірму, яку пов’язують з подругою голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Валентином Резніченком і його знайомим з 90-х Володимиром Дубинським.

Про обшуки повідомила у Facebook авторка та ведуча програми «Схеми: корупція в деталях» Наталя Седлецька.

Йдеться про ТОВ «Будінвест інжиніринг» (код: 40130383) – фірму, яка лише під час повномасштабного вторгнення РФ отримала 1,5 млрд гривень на ремонт доріг в Дніпропетровській області.

«Як ми дізнались з трьох різних джерел, сьогодні детективи НАБУ провели обшук у робочому кабінеті голови Дніпропетровщини Резніченка, у низці профільних департаментів Дніпропетровської ОВА, а також за низкою інших адрес, які фігурують у цій кримінальній справі, розпочатій за статтями «зловживання владою або службовим становищем», та «легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом», – повідомила журналістка Седлецька.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) ініціювала це кримінальне провадження після виходу журналістських розслідувань «Схем» та «Української правди». 

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», на початку листопада «Схеми» та «Українська правда» оприлюднили дані про те, що саме в останні два роки співвласницею фірми була близька подруга губернатора Яна Хланта. Після цього її вивели з складу власників.

Одним із співвласників ТОВ «Будінвест інжиніринг» є Павло Чухно – колишній директор «Спортивного клубу «Прометей» у Кам’янському, яким володіє бізнесмен Володимир Дубинський. Його та брата – Леоніда Дубінського – розшукує ФБР за їхню ймовірну участь в іпотечному шахрайстві в Каліфорнії. 

«Антикорупційне Придніпров’я» раніше розповідало, хто такий Володимир Дубинський.

По-перше, він має налагоджені зв’язки із міською владою Дніпра. 

Як раніше повідомляло bihus.info, Володимир Дубінський та його брат Леонід – найскандальніші бізнесмени Дніпра, які контролюють десятки фірм. Вони регулярно перемагають на міських тендерах і отримують мільярди з міського бюджету.

Журналісти Bihus.Info декілька разів фіксували автівку, яка зареєстрована на фірму ТОВ «Бромтерм», яка належить Володимиру Дубінському, серед візитерів офісу Геннадія Корбана. 

Корбан Геннадій Олегович – бізнес-партнер мера Дніпра Бориса Філатова.

Зараз Філатов позиціонує Корбана керівником Центру тероборони Дніпра.

Корбан пояснював візити скандального бізнесмена своїм бажанням контролювати послуги, надані його компанією дніпрянам. Зокрема, за словами Корбана, з Дубинським він обговорював «сміттєву» тему.

По-друге, Володимир Дубинський разом з братом мають зв’язки із Дніпропетровською обласною владою.

Головою Дніпропетровської обласної військової адміністрації лишається Валентин Резніченко. За словами Володимира Дубинського, він знайомий з Резніченком ще з 90-х.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

До суду скерували справу про спробу підкупу поліцейських нардепом з Дніпропетровщини
В Україні арештували майно російського олігарха Усманова на майже два мільярда гривень