Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної держадміністрації 19 грудня уклав угоду з ТОВ «Будінвест інжиніринг» на експлуатаційне утримання доріг області вартістю 16,64 млн грн. 

Про це повідомили «Наші гроші» з посиланням на ProZorro.

Це черговий контракт Дніпропетровської ОДА з фірмою, засновницею якої до останнього часу була Яна Хланта – фітнес-тренерка та близька жінка голови облдержадміністрації Валентина Резніченка.

«Будінвест інжиніринг» почав заробляти на підрядах у Дніпропетровській області в 2017 році, коли обладміністрацію вперше очолив Валентин Резніченко. 

За даними системи «Spending», пік заробітків на ремонтах доріг припав на 2021-2022 роки, коли Резніченко вдруге очолив обласну адміністрацію, а його радник Юрій Голик став консультантом «Великого будівництва». Також фірма отримала найбільше грошей серед усіх фаворитів Укравтодору під час вторгнення цього року – 1,6 млрд грн.

На початку листопада «Схеми» та «Українська правда» оприлюднили дані про те, що саме в останні два роки співвласницею фірми була близька подруга губернатора Яна Хланта. Після цього її вивели з складу власників, її частку оформили на Павла Чухно, який представляє інтереси братів Дубинських (розшукувані у США за аферу з нерухомістю).

В Офісі президента відповіли на скандал повідомленням, що висновки будуть робити тільки за результатами розслідування правоохоронних органів.

14 листопада Володимир Зеленський взяв Валентина Резніченка у свою делегацію для публічного візиту у деокупований Херсон. У той же день Укравтодор перерахував «Будінвест інжинірингу» 60 мільйонів гривень, а через тиждень облдержадміністрація також перерахувала 22 мільйони гривень. І ось тепер фірма має новий контракт на новий рік.

«Антикорупційне Придніпров’я» раніше розповідало хто такий Володимир Дубинський.

По-перше, він має налагоджені зв’язки із Дніпровською міськрадою. 

Як раніше повідомляло bihus.info, Володимир Дубінський та його брат Леонід – найскандальніші бізнесмени Дніпра, які контролюють десятки фірм. Вони регулярно перемагають на міських тендерах і отримують мільярди з міського бюджету.

Журналісти Bihus.Info декілька разів фіксували автівку, яка зареєстрована на фірму ТОВ «Бромтерм», яка належить Володимиру Дубінському, серед візитерів офісу Геннадія Корбана. 

Корбан Геннадій Олегович – бізнес-партнер мера Дніпра Бориса Філатова.

Зараз Філатов позиціонує Корбана керівником Центру тероборони Дніпра.

Корбан пояснював візити скандального бізнесмена своїм бажанням контролювати послуги, надані його компанією дніпрянам. Зокрема, за словами Корбана, з Дубинським він обговорював «сміттєву» тему.

По-друге, Володимир Дубинський разом з братом мають зв’язки із Дніпропетровською обласною владою.

Головою Дніпропетровської обласної військової адміністрації лишається Валентин Резніченко. За словами Володимира Дубинського, він знайомий з Резніченком ще з 90-х.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин росії володіє приватним підприємством у Дніпрі зі статутним 700 тисяч гривень
Росіянин співволодіє дніпровською фірмою – представництвом російського виробника мінводи