Це анонімна анкета, не потрібно вказувати ім’я та прізвище.

ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» запрошує громадян взяти участь в онлайн-опитуванні на тему: «Чи впливає розмір заробітної плати посадових осіб на рівень корупції в органах державної влади».

Про це повідомили організатори.

«З огляду на недавні події, пов’язані із підозрами в корупції найвищих посадових осіб судової гілки влади, у суспільстві активізувалася дискусія щодо виправданості надвисоких зарплат топ чиновників, які, у теорії, мали б забезпечувати та гарантувати їхню незалежність і некорумпованість.

У чергове постало питання: чи впливає високий рівень заробітної плати працівника органу державної влади на зменшення рівня корупції при реалізації функцій держави такими посадовими особами?

І де та «золота середина» достатньої заробітної платні для топ чиновників та інших посадових осіб органів влади?» – пишуть організатори.

Пройти анкетування – за цим посиланням.

Опитування проводиться по 11 червня 2023 року (включно).

Анкета анонімна, вказувати ПІБ та інші контактні дані не потрібно.

«Опитування  спрямоване на вивчення думки зацікавлених осіб щодо наявності чи відсутності  взаємозв’язку між розміром заробітної плати посадових осіб та проявами корупції в органах державної влади. А також щодо ставлення до підвищення заробітної плати держслужбовцям, у т. ч. з метою зменшення корупційних ризиків», – йдеться в повідомленні «Інституту економічних досліджень та політичних консультацій».

Захід проводиться в рамках проєкту «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», який фінансується Європейським Союзом, МФ «Відродження» та «ATLAS Network».

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Родич Корбана виїхав з України через систему «Шлях» за погодженням з ДніпроОВА
ФОПи, які витрачають мільйони платників податків на піар міської влади, ховаються від журналістів