Джерело фінансування – міській бюджет Дніпра.

Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради (КП «ОАС» ДМР) оголосило про закупівлю 267 послуг з виготовлення, розміщення та демонстрування інформаційної продукції.

Про це йдеться в ProZorro.

Термін надання послуг – три місяці, 01 червня 2023  —  31 серпня 2023 року. Очікувана вартість – 2 млн гривень.

Нагадаємо, минулого року послуги з виготовлення, розміщення та демонстрування інформаційної продукції, без конкурсу, КП «ОАС» ДМР замовило у ТОВ «Атма-Ньюс» (код 35165105).

Ця фірма пов’язана з Корбаном Геннадієм Олеговичем – другом мера Дніпра Бориса Філатова. «Атма-Ньюс» «віджали» у попередніх власників.

«За три тижні до зміни власників в «Атма-Ньюс», на сайті Дніпровської міськради з’явився проект рішення виконкому про демонтаж рекламних засобів, згідно з яким через закінчення терміну дії дозволів на установку підлягають знесенню 49 окремо розташованих рекламних конструкцій, що належать «Атма-Ньюс».

За даними видання, фірма кілька разів зверталася до мерії з проханням продовжити термін дії дозволів, але їй відмовляли. А після появи проекту рішення про демонтаж  власники в «Атма-Ньюс» вирішили «домовлятися» і продавати свої частки.

Нові власники «Атма-Ньюс» та «Трістар Плюс» – Бірман, Ясько і Олядрук – люди з оточення бізнесмена Геннадія Корбана», – писали журналісти.

Наразі власниця ТОВ «Атма-Ньюс» (ЄДРПОУ: 35165105) – Кудінова Олена Владиславівна, директорка – Холодна Олена Юріївна.

Остання, серед іншого, є партнеркою ізраїльтянина Ігоря Бірмана (по ТОВ «Віпром») та зазначена керівником ТОВ «Веллінгтон груп» Геннадія Корбана.

У додатку 2 до тендерної документації «Технічні (якісні) та кількісні вимоги до предмету закупівлі» в ProZorro вказані адресі, типи та розміри рекламних конструкцій. Якщо порівняти їх із тими, які КП «ОАС» торік закупило у ТОВ «Атма-Ньюс», можно зробити висновок, що тендерну документацію виписували саме під конструкції  ТОВ «Атма-Ньюс».

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 18 травня 2023 р.

Таком «Антикорупційне Придніпров’я» повідомляло:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Омбудсман відкрив провадження щодо відповіді ГО «ЛАРП» від ДНДІСЕ
Безкоштовне навчання для запобігання корупційних зловживань