Депутат Дніпропетровської обласної ради Дмитро Герасимчук поклав око на станцію по перекачці питної води.

Покупець, який виграв аукціон номер SPE001-UA-20230430-26793 відмовився від укладення договору про купівлю-продаж станції по перекачці питної води в селі Орлівщіна Піщанської ОТГ Новомосковського району Дніпропетровської області.

Про це йдеться в Prozorro.sale.

Як повідомив громадський діяч, мешканець Піщанської ОТГ Вячеслав Горобець, чиновники сільради опублікували в  описі до лоту в Prozorro.sale інформацію, яка не відповідає дійсності.

«Голова Піщанської ОТГ Тищенко разом з депутатом облради від «Слуги Народу» Герасимчуком хочуть вкрасти станцію по перекачці питної води в Орлівщіні. Щоб ніхто не подумав, що цей комплекс чогось вартий, замість будівель і обладнання на аукціоні виставили фотографій тріщин бетону і асфальту. Клоуни», – пише Вячеслав Горобець.

Також, в оголошенні Піщанська сільська рада зазначила, що стан конструкцій будівель лота класифікується як непридатний до нормальної експлуатації та доцільним є знос (демонтаж) конструкцій.

«Цю насосну станцію побудували 2 роки тому за кошти обласного бюджету під новий водогін! Коштувала вона мільйони гривень, точну вартість ми з’ясуємо, пише активіст. – Станція разом із водоводом експлуатується Комсіті (власником якої є мафіозна сімейка Герасимчуків)! Не минуло трьох років від будівництва, а будівля непридатна до експлуатації, не підлягає консервації, підлягає демонтажу? Говорили, що без цієї насосної вода не надійде до Черкаської, Гвардійської громади. Балансова вартість набагато більше 120 тис. грн».

Нагадаємо, слідчий відділ Управління СБ України у Дніпропетровської області розслідує, як голова Піщанської ОТГ Тищенко Сергій Володимирович та депутат Дніпропетровської обласної ради від партії «Слуга народу» Герасимчук Дмитро Юрійович розробили та впроваджують схему особистого збагачення через підконтрольне товариство ТОВ «Комсіті» (код 40131916), яке надає послуги з водопостачання та водовідведення на території Піщанської громади.

З цією метою вони домовились з командиром в/ч про консервації споруд діючої водонапірної станції військової частини та військового містечка, з подальшим приєднанням до мережі ТОВ «Комсіті», за що організували надання в/ч з бюджету ОТГ матеріальної допомоги у розмірі близько 1,2 млн. грн.

При цьому встановлено, що депутат обради надав алгоритм покрокових дій та пряму команду підконтрольним посадовим особам ТОВ «Комсіті», а саме при консервації діючої станції водопостачання в/ч таємно вивести з ладу її механізми та забруднити діючу свердловину для блокування її подальшого використання, що в свою чергу унеможливить відмову від послуг ТОВ «Комсіті» в майбутньому, та поставить службових осіб в/ч та військовослужбовців в залежність від депутата обласної ради та голови ОТГ.

«Хоча СБУ продовжує розслідування справи стосовно державної зради та тероризму з боку голови ОТГ Тищенко та Герасимчуків, як ми бачимо, це не зупиняє цих ненажерливих істот. Вони продовжують дерибан комунального майна під час ВІЙНИ. А що зупинить? ВОРА ЗУПИНИТЬ ТІЛЬКИ ТЮРМА!» – впевнений Вячеслав Горобець.

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Паркувальна інспекція Дніпра накупила рулеток по 284% ринкової ціни
Родич Корбана виїхав з України через систему «Шлях» за погодженням з ДніпроОВА