Отримує бюджетних коштів по 96 тис. гривень на день.

З дня внесення до ЄРДР даних про кримінальне провадження № 22022040000000199 від 22.08.2022 двоє його фігурантів «перегнали» на підконтрольне підприємство більше 8 млн бюджетних гривень.

Про це стало відомо з аналізу даних ProZorro.

Нагадаємо, вказане кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 113 (Диверсія) КК України.

За даними слідства, голова Піщанського ОТГ Новомосковського району Тищенко Сергій Володимирович та депутат Дніпропетровської обласної ради від партії «Слуга народу» Герасимчук Дмитро Юрійович розробили та впроваджують схему особистого збагачення через підконтрольне товариство ТОВ «Комсіті» (код 40131916).

З цією метою Тищенко та Герасимчук дійшли згоди з командиром військової частини з сусідньої Черкаської ОТГ про консервацію споруд діючої водонапірної станції військової частини та військового містечка, з подальшим приєднанням до мережі водопостачання й водовідведення ТОВ «Комсіті».

При цьому на території Черкаської ОТГ знаходились резервні свердловини, що забезпечували в минулому питною водою військових. Однак доступ до вказаних свердловин був зруйнований директором ТОВ «Комсіті» та його підлеглими за вказівкою, отриманою від обласного депутата Герасимчука.

При цьому,

«нібито «очищена» вода, яку постачає ТОВ «Комсіті» населенню, не відповідає встановленим нормам та вимогам, так як фактично поставляється не з очисної водозабірної станції, а з незаконно розроблених та приєднаних свердловин, які посадовці ТОВ «Комсіті» обладнали потужними електронасосами та, отримуючи надприбуток й безоплатно використовуючи надра України, надають місцевим мешканцям під виглядом очищеної. При цьому, вода, що надходить населенню, не проходить будь-якої стадії знезараження, відповідних досліджень фахівців санітарно-епідеміологічних установ та видобувається в антисанітарних умовах зі свердловин, пробурених кустарним способом найманими особами без відповідних дозволів та досвіду, що створює передумови до можливих спалахів масових отруєнь серед військовослужбовців ЗСУ, поширення епідемій».

До сьогодні ТОВ «Комсіті», підконтрольне депутату облради Дмитру Герасимчуку, отримує підряди від Піщанської ОТГ, яку очолює його спільник Сергій Тищенко.

З послуг, замовлених у ТОВ «Комсіті» сільрадою вже після порушення кримінального провадження:

  • за вивезення сміття у вересні 2022-го – 0,96 млн грн,
  • за управління системою централізованого водопостачання та водовідведення Піщанської ОТГ – 3,50 млн грн,
  • збирання та вивезення безхазяйних відходів та сміття – 4,19 млн грн.

Загалом ТОВ «Комсіті» з цей період отримало бюджетних підрядів на близько 20 млн гривень.

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скільки відмов у приватизації землі, якою користуються, отримали дніпряни
Чим закінчилась справа про «відкати» на шкільних ремонтах в Дніпрі