Перевитрата бюджетних коштів – мінімум 15 тисяч гривень.

Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради закупила, без проведення конкурсу, у ФОП Спідчук Галини Григорівни 30 китайських рулеток MTX 31271.

Про це йдеться в ProZorro.

В «Епіцентрі» аналогічні можна придбати за 500 гривень, на Промі – за 465 гривень, є й по 463 грн.

Паркувальники закупили рулетки по 1.350 гривень.

«Обов’язково початок стрічки жовтого кольору!!! …

ОБОВ’ЯЗКОВО. На кожну рулетку учасник надає «Свідоцтво про повірку засобу вимірювальної техніки», видане Мінекономрозвитку України ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів». Строк дії свідоцтва – не менше 1 року від дати оголошення закупівлі», – йдеться в умовах закупівлі Паркувальної інспекції.

Також комунальникам треба було надати окремими файлами чіткі кольорові фотографії предмету закупівлі.

Як писали ЗМІ, за тиждень у січні ц.р. інспектори з паркування виписали 3.236 штрафів, за тиждень у березні – вже понад 4,5 тисячі штрафів.

Щоденно, за даними аналітичної платформи YouControl, дніпровська Інспекція з паркування виступає у якості відповідача в судах з громадянами та юрособами. Наприклад, на цьому тижні були призначені шість таких судових засідань, на минулому – п’ять.

Плату за паркування в Дніпрі стягує близька до бізнес-партнера мера Дніпра Корбана Геннадія Олеговича компанія ТОВ «Паркт Сервіс Группе» (код 40884777) з засновником – офшором з Кіпру.

За даними фінансового звіту, в «Паркт Сервіс Группе» працювало минулого року 24 особи.

За 2021 рік чистий дохід від реалізації продукції (товаров, робіт, послуг) склав 68,5 мільйонів гривень, у воєнному 2022-му – 56,1 мільйонів гривень. Чистий прибуток ТОВ склав позаторік 5,4 мільйони гривень, торік – 2,4 мільйона.

Протизаконно, фінансовий звіт за минулий рік на офіційній сторінці Інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради не оприлюднений.

У даних за перший квартал ц.р. повідомляється, що інспектори з паркування отримали за три місяця 8,9 мільйонів гривень бюджетних асигнувань. Витратили на зарплати та соцзаходи – 5 мільйонів.

Також ми писали:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реєструйтеся до 31 травня на вебінар про бюджети
Злодія зупинить тільки тюрма!