Це спричинило проблему з конфіскацією ГЗК на Дніпропетровщині.

З даних про Демуринський гірничо-збагачувальний комбінат (ГЗК; код 30454644) в українському держреєстрі ЄДРПОУ зник запис про кінцевого бенефіціарного власника – росіянина.

Про це написав журналіст Гліб Канєвський.

В статті він пропонує рішуче конфіскувати фінансові, торгові й виробничі бізнес-активи російських олігархів та політиків.

«Наприклад, Демуринський гірничо-збагачувальний комбінат на Дніпропетровщині, який видобуває та збагачує титанову сировину і продає її по всьому світові (більше росіянам), якимсь дивом багато років поспіль виявився підконтрольним пропутінському олігархові Михайлу Шелкову.

Хіба на всю Україну не знайдеться здібного патріотично налаштованого ТОП-управлінця, який розвивав би це підприємство на користь держави (а не росіян)? Тоді б дивіденди платилися напряму до бюджету України.

У грудні (на 7 місяці дії закону про санкції-конфіскації) Мінʼюст подав позов на вилучення активів Шелкова в Україні. Та зʼясувалося, що у Демуринського ГЗК вже інший власник з офшорів. Тому суду потрібен час, щоб вивчити всі обставини», – пише журналіст.

Ми перевірили по YouControl – дійсно, згадка про громадянина рф – бенефіціара дніпропетровського ГЗК зникла з ЄДРПОУ на початку липня 2022р.

При цьому, про цей комбінат та що їм володіє Шелков Михайло Євгенович/Шелков Михаил Евгеньевич/Shelkov Mikhail Evgenievich ми писали ще 28 березня минулого року у тексті «Партнер наближеного до путіна менеджера контролює титановий комбінат на Дніпропетровщині».

Нагадаємо, що редакція «Антикорупційного Придніпров’я» – Громадська організація «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» (ГО «ЛАРП») – зробила заяву в СБУ про держзраду приватної нотаріуски Любимової Ірини Юріївни, яка внесла зміни до ЄДРПОУ, видаливши кінцевого бенефіціарного власника ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» (код 00292923) – громадянина країни-агресора російської федерації. СБУ не побачила державної зради в діях нотаріуски.

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

За три дні до Нового року «слузі народу» зробили приємне
Рекорд оперативності: суд спростував повідомлення за 30 робочих днів