Інші судяться роками.

Суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Антонюк Олександр Андрійович 16 листопада отримав, а 28 грудня повністю задовольнив позов про спростування інформації.

Відповідне рішення у справі № 201/9104/22 опубліковане у Єдиному держреєстрі судових рішень.

Дані порталу «Судова влада України»

«Ділова репутація заявника, яка постраждала від недостовірної інформації, є дуже важливим чинником, що має прямий вплив на рівень спокою та довіри до місцевої влади мешканців», – зробив висновок суддя Антонюк.

Заявник – бізнес-партнер міського голови Дніпра – Корбан Геннадій Олегович просив суд про спростування інформації, яку поширив телеграм-канал «ІНФОРМАЦІЯ_1» 31 травня 2022 року. Заінтересованою особою Корбан залучив Дніпровську міську раду.

«Представник заінтересованої особи Дніпровської міської ради вимоги заяви визнав, погодився з їх доводами і викладеними в них обставинами, позицією заявника, не заперечував проти задоволення заяви», – йдеться в рішенні суду.

Журналісти звернулися до Дніпровської міськради з запитом про надання документів по справі № 201/9104/22.

«Повідомляємо про відмову у наданні інформації, визначеної у запиті від 15.12.2022, оскільки заява (позов до суду – авт.) з доданими до неї документами є заявою судового провадження у справі № 201/9104/22, яка створена (одержана) у ході (досудового) судового провадження і доступ до цієї інформації регламентований цивільним процесуальним законом», – заявив міський голова Борис Філатов.

В підсумку, суд спростував повністю наступну інформацію про Корбана з телеграм-каналу:

«Вчера наверно каждый успел проорать с поста ОСОБА_2. В народе его называют – « ІНФОРМАЦІЯ_7», абсолютно не имеет реального отношения к обороне Украины и Днепропетровской области (он просто вас разводит как тогда, в 2015 году). Его задача – пиар. Он с Филатовым создали фейкову организацию «Варта-Днепра» и возглавил её сам Корбан. По статуту организация может гонять алкашей во дворе. Теперь он ходит и для пиара перед жителями города раздаёт команды непонятно кому, прочтите, что он написал и хоть к кому конкретно он обратился. Вот именно, ни к кому. То есть глава ГУР – главного управления разведки Украины не знает об обороне. Корбан, скажи, кто такое будет писать в фейсбук. Не дайте себя обмануть».

Цікаво, що судді Антонюку знадобилося 30 робочих днів від дня отримання позову Корбана до дня визнання інформації повністю недостовірною.

Суддя навіть «встановив», що

«ОСОБА_1, починаючи з 2014 року, був обраний головою Громадської ради при Дніпровській міській раді»,

при тому, що головою вказаної Громради Корбан став шість років потому – у 2020 році.

Скрин рішення судді Антонюка

Термін оскарження рішення судді Антонюка спливає 26-го січня.

Раніше ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ще один громадянин рф зник з українського ЄДРПОУ
Мешканець Дніпра організував виїзд за кордон військовозобов’язаного