Громадянин росії Леонов Юрій, який прописаний у м. Новомосковськ Дніпропетровської області, володіє половиною ТОВ «Промекохім» (ЄДРПОУ: 44309390). Іншою половиною підприємства володіє Кейтельгіссер Михайло Ісайович. 

ТОВ «Промекохім» було створено навесні 2021 року, зареєстроване у Новомосковськку та має статутний капітал 500 тисяч гривень.

Основний вид діяльності підприємства – виробництво пестицидів та іншої агрохімічної продукції.

Також серед видів діяльності підприємства: виробництво парфумних і косметичних засобів; оптова торгівля парфумними та косметичними товарами; оптова торгівля іншими товарами господарського призначення; неспеціалізована оптова торгівля; вантажний автомобільний транспорт. 

Михайло Кейтельгіссер є власником та співвласником низки підприємств. Був партнером Дмитра Мішалова і Михайла Тульчинського по ТОВ «Майстер груп» (ЄДРПОУ: 35738884). Діяльність зазначеного підприємства припинена. 

Кейтельгіссер досі є партнером Дмитра Мішалова, але по іншій фірмі – Спільне українсько-американське підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ «Беркут» (ЄДРПОУ: 30950429). 

Ще в 2007 році Дмитра Мішалова називали одним із найпомітніших дніпрвських бізнесменів, близький до групи «Приват». Був співзасновником ТОВ «Майстер-буд». Син Дмитра Мішалова, Вячеслав, екссекретар Дніпровської міської ради. 

Мішалов-старший раніше був відомий як перший віце-президент компанії «ПриватЛенд». Представник «Привату» 

Борис Філатов в 2015 році став мером Дніпра. Раніше спільний бізнес з Мішаловим також мав екс-глава адміністрації президента Борис Ложкін. Бізнес-партнером Ложкіна був екс-глава Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

Після обрання Мішалова-молодшого депутатом Дніпровської міськради від «Самопомочі» у жовтні 2015 року «Майстер-буд» отримав державних підрядів на 2,03 млрд грн.

Серед іншого, фірма, пов’язана з Дмитром Мішаловим, займалася реконструкцією Нового моста. 

Як писали «Лица», у листопаді 2017 року Вячеслава Мішалов позбавили повноважень секретаря Дніпровської міської ради, а вже навесні 2018 року Борис Філатов заявив, що міська влада«прощається з підрядником, що займався ремонтом Нового мосту у Дніпрі».  Пізніше міський голова назвав першого підрядника – ТОВ «Завод Майстер-Профі» – «максимально несумлінним».  «Я хотів би, щоби сім’ю Мішалових посадили у в’язницю», – сказав Філатов вже у 2019 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Канаді заблокували російських активів на сотні мільйонів доларів
В Україні арештували корпоративні права «Моршинської» російського олігарха Фрідмана на 53,4 млн