Ця земельна ділянка комунальної форми власності має 176 гектарів.

Депутати Дніпровської міської ради проголосували на 21-шій позачерговій сесії міської ради VІІІ скликання 11 травня 2022 року рішення «Про передачу земельної ділянки у районі вул. Бехтерева, 1 (Самарський район) в оренду ТОВ «ЛЮБИМІВКА», код ЄДРПОУ 30718177, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

Цей проєкт рішення, разом з іншими, наприклад «Про перейменування вулиць та провулків міста Дніпра, назви яких пов’язані з державою-агресором», був наданий ЗМІ напередодні.

Офіційно про результати сесії інформації немає, запис та поіменні голосування депутатів за проєкти рішень засекречені, останнє оновлення датоване 14-м березня 2022 року. Додзвонитися до Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради та Відділу забезпечення доступу до публічної інформації департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради журналісти не змогли.

 

Місцезнаходження землі (позначена червоним кольором) з кадастровим номером 1210100000:09:130:0006

Про ТОВ «Любимівка» та його бенефіціара Широких Олександра Сергійовича (на фото анонсу), на час публікації – депутата Дніпропетровської обласної ради від партії «Самопомоч», розповідалося у статті «Кандидат-депутат Широких: обкрадання вмираючих та махінації з мільйонами держбюджету» газети «Лица».

У 2016-2017 роках, згідно договору №20/05 1 від 20.05.2016 про спільну обробку земельної ділянки, укладеного між ТОВ «Любимівка» та КЗ «Дніпропетровський геріатричний пансіонат» Дніпропетровської обласної ради», обробляла ту саму земельну ділянку, якою вчора ТОВ знову наділили депутати.

В результаті, за підрахунками дніпропетровських фермерів, фірма Олександра Широких незаконно збагатілася на землі геріатричного пансіонату (будинку пристарілих – ред.) на півтора мільйони гривень.

«Широких Олександр – менеджер бізнесу агрохімії ТОВ «Агросфера» Єрмолаєва», – так в 2015 году, перед очередными выборами в органы местной власти в Украине, презентовала интернет-газета Dniprograd.org будущего кандидата Широких в статье «Садовий в Дніпрі продав франшизу «Самопомічі» регіоналам-олігархам?».

Вчорашнє рішення про передачу – без проведення земельних торгів – права оренди земельної ділянки комунальної форми власності, площею 176,0000 га (кадастровий номер 1210100000:09:130:0006), у районі вул. Бехтерева, 1, фірмі Олександра Широких ТОВ «Любимівка» Дніпровська міська рада обґрунтувала

«Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», «Про місцеве самоврядування в Україні», земельним законодавством України».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ліквідована фірма з рф зазначена власником істотної частки в дніпровській ТОВ з торгівлі металом
Співвласником медичного центру «Новий зір» у Дніпрі є громадянин рф, який з 90-х працює в Україні