Прописані у росії Джадраєв Арман Мустахіпович (33,34%) та Маркін Олександр Олександрович (33,33%) є співзасновниками дніпровського ТОВ «Гурмакс» (код: 39878409). Третім співвласником підприємства є Чечель Олег Віталійович (33,33%). 

ТОВ «Гурмакс» було створено в 2015 році та має статутний капітал 125 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – роздрібна торгівля напоями в спеціалізованих магазинах.

Також серед видів діяльності ТОВ «Гурмакс»: діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування; постачання готових страв для подій. 

ТОВ «Гурмакс» володіло суші-баром Panko у Дніпрі на Чернишевського, 11-а. 

«Panko» («Панко») – суші-бар, який порадує незвичайним інтер’єром та смачною кухнею. Він розташований неподалік центрального проспекту, поруч із найбільшими університетами», – йдеться про заклад харчування на сайті довідок та відгуків.

Наразі суші-бар не працює.

Проте, фірма досі не перебуває в процесі припинення і, ймовірно, продовжує займатися комерційною діяльністю. 

В російському місті Астрахань Арман Джардраєв володів ТОВ «Леона». Основний вид діяльності підприємства – «діяльність ресторанів та послуги з доставки продуктів харчування». Фірма була ліквідована у 2016 році.

Нагадаємо, партнерка людини, яку пов’язують з Корбаном по ТОВ «Гранд готель Європейський», прописана в рф.

Часткою 20% в ТОВ «Гранд готель Європейський» (ЄДРПОУ: 41023621) володіє Галкіна Олена Сергіївна. За даними аналітичної платформи Youcontrol, вона зареєстрована у російській федерації. 

Кінцевим бенефіціарним власником «Європейського» через ТОВ «Асторія-Дніпро» (ЄДРПОУ: 41023621) є Угрин Віктор Миколайович. Він володіє 80% часткою «Європейського». 

Як раніше повідомляли «Лица», Віктор Угрін навчався разом Олександром Санжарою, який зараз є секретарем Дніпровської міськради, в Академії митної служби, а їхнім викладачем був діючий міський голова Дніпра Борис Філатов.

Крім того, Віктора Угрина пов’язують і з Геннадієм Корбаном (на фото), який є головою Громадської ради при Дніпровській міській раді, а також керівником Центру тероборони Дніпра. 

ТОВ «Гранд готель Європейський» було зареєстроване в 2016 році у Дніпрі та має статутний капітал 10 тисяч гривень.

У Дніпрі воно зареєстроване за адресою, де розташований гранд готель «Європейський». 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Брати Дубинські передумали будувати офісний центр на Калиновій
На Дніпропетровщині повідомили про підозру чоловіку за спробу підкупу поліцейського