Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міськради хоче замовити послуги з висвітлення діяльності міської ради у Facebook та Telegram. 

Оголошення про пошук надавача послуги оприлюднено в ProZorro. 

Надавач послуги у 65 Facebook-групах та 8 групах Telegram повинен: розміщувати інформаційні повідомлення та роз’яснення щодо роботи органів місцевого самоврядування; розміщувати соціальну рекламу; розміщувати привітання з нагоди державних, місцевих свят та пам’ятних дат; анонсувати програми заходів, участь в яких приймає міська рада, її підрозділи; розміщувати звернення посадових осіб; висвітлювати іншу соціально-важливу інформацію. 

Йдеться, наприклад, про Facebook–групи: Дніпро – це Україна, Карантин Днепр, Файне місто Дніпро, Типичный Днепр та інші.

Інформацію мають розміщувати і в таких Telegram-групах: Днепр сейчас, Типичный Днепр, Это Днепр, Карантин ДНЕПР, Днепр ОПЕРАТИВНЫЙ, Днепр ОПЕРАТИВНЫЙ|Война, Любимый Днепр, ДніпроTV.    

Загалом повинні опублікувати 1800 публікацій у Facebook та 250 – у Telegram. 

Очікувана вартість послуги – 2.250.000 гривень. 

Строк надання послуги – до кінця 2022 року. 

Аукціон з визначення надавача послуги призначено на 18 липня. 

Нагадаємо, 31 травня цього року Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міськради замовив у приватної підприємниці (ФОП) Тарасенко Олена Миколаївна послуги з підготовки та просування у Facebook інформації щодо діяльності департаментів та управлінь міськради.

Вартість договору – 1,8 мільйона гривень. 

Крім того, як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», ДніпроTV, яке «піарить» Філатова і Корбана, витратить 800 тисяч гривень на рекламу у Facebook, Instagram, YouTube, Telegram, TikTok.

До того ж, у Дніпрі комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» хоче замовити послуги з висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів в Інтернет-ЗМІ.

Очікувана вартість послуги – 7,5 мільйонів гривень. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Україна уперше виключила з кандидатів на санкції особу, що звільнилась із посади та публічно засудила режим
Суд арештував українські активи російського олігарха Рустама Таріко за спонсорування агресії рф