У Дніпрі комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» хоче замовити послуги з висвітлення діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів в Інтернет-ЗМІ.

Оголошення про пошук надавача послуги оприлюднено в ProZorro. 

До кінця року 350 публікацій має бути опубліковано на сайтах: obozrevatel.com, rbc.ua, nashemisto.dp.ua, opentv.media, dnpr.com.ua, centr.tv. 

Та ще 700 публікацій має бути опубліковано на сайтах: kp.ua, gorod.dp.ua, dnepr.info, dnepr.news, 056.ua, dpchas.com.ua, dnepr.express, gorsovet.com.ua, afishadnepr.com.ua, dv-gazeta.info, glavnoe.dp.ua, dp.vgorode.ua. 

До вартості входить і забезпечення медіа супроводу: копірайтинг та рерайтинг текстів інформаційних повідомлень, редакційна підготовка, адаптація матеріалів до формату та вимог інтернет майданчик, тощо. 

Очікувана вартість послуги – 7,5 мільйонів гривень. 

Кінцевий строк подання пропозицій від потенційних надавачів послуги – 7 липня. 

Нагадаємо, влада Дніпра на висвітлення своєї діяльності у березні-квітні витратила щонайменше 7,7 мільйонів.

Так, послуги з висвітлення діяльності міськради в мережі Інтернет комунальне підприємство замовило в приватного підприємця Копача Вадима Богдановича за 4.796.225 гривень.

Послуги з висвітлення діяльності міськради на радіо «Організаційно-аналітична служба» замовила в приватного підприємця Олейникова Олексія Олеговича за 1.538.130 гривень. 

В Олексія Олейникова комунальне підприємство також замовило висвітлення діяльності міськради на регіональних телеканалах за 1.408.000.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», ДніпроTV, яке «піарить» Філатова і Корбана, хоче витратити 800 тисяч на рекламу в соціальних мережах

Надавач послуги повинен просувати бренд та продукти телеканалу у Facebook, Instagram, YouTube, Telegram, TikTok.

Послуги з просування у соціальних мережах мають складатися із: розробки річної SMM-стратегії просування бренду «ДніпроTV» у різних соцмережах; аналізу цільової аудиторії, конкурентів та ринку; розробки спецпроєктів та колаборацій з лідерами думок з метою популяризації продуктів комунального підприємства; таргетингу та реклами у соціальних мережах (Facebook, Instagram, YouTube, Telegram, TikTok); обслуговування каналів  комунікацій у соціальних мережах Facebook/YouTube/Instagram/Telegram/TikTok.

Замовити ці послуги комунальний телеканал має намір замовити в підприємиці з міста Синельникове Літвінової Дар’ї Віталіївни. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Нацполіція заблокувала виведення 200 мільярдів гривень проросійськими компаніями
Магазин громадянина Білорусі працює на Слобожанському проспекті Дніпра