Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міськради хоче замовити послуги з підготовки та просування у Facebook інформації щодо діяльності департаментів та управлінь міськради.

Оголошення про пошук надавача послуги опублікували у ProZorro.

Надавач послуги має проводити рекламні кампанії з просуванням інформаційних повідомлень; забезпечувати технічну підтримку рекламної кампанії у режимі 24/7; розробити рекламну кампанію, креативні рекламні продукти на основі матеріалів, наданих міською владою. 

Крім того, до вартості послуг входить копірайтинг та рерайтинг текстів інформаційних повідомлень, редакційна підготовка, редакційна підготовка, копірайтинг, рерайтинг, адаптація матеріалів для публікації в Facebook. 

Підрядник повинен збирати та/або виготовляти необхідну інформацію, розробляти  інформаційні приводи з метою підготовки рекламно-інформаційних матеріалів, публікацій для розміщення у інтернет-ресурсах. 

Очікувана вартість послуги 1,8 мільйона гривень. 

Конкурс  з визначення надавача послуги призначено на 18 травня. 

Підрядник повинен надати послугу до 30 вересня поточного року. 

Нагадаємо, у Філатова хотіли замовити «послуги з піару» у Facebook, але закупівлю відмінили.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», на піар у березні-квітні Дніпровська міськради витратила вже 7,7 мільйона гривень.

Зокрема, комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» замовило послуги з висвітлення діяльності Дніпровської міської ради в інтернеті, на радіо та на телеканалах. 

Договори на зазначені послуги уклали ще 31 березня. Строк надання послуг – до 24 квітня 2022 року. Інформацію щодо замовлення послуг з висвітлення діяльності міськради в ProZorro оприлюднили постфактум, тобто на наступний день після завершення дії договорів – 25 квітня. 

Так, послуги з висвітлення діяльності міськради в мережі Інтернет комунальне підприємство замовило в приватного підприємця Копача Вадима Богдановича за 4.796.225 гривень.

Послуги з висвітлення діяльності міськради на радіо «Організаційно-аналітична служба» замовила в приватного підприємця Олейникова Олексія Олеговича за 1.538.130 гривень. 

В Олексія Олейникова комунальне підприємство також замовило висвітлення діяльності міськради на регіональних телеканалах за 1.408.000.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

На Дніпропетровщині через недбальство податкової інспекторки державі спричинено збитків на 50 млн
Громадянин росії, який прописаний у Кривому Розі, є власником низки підприємств на Дніпропетровщині