Комунальне підприємство «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міськради хоче замовити послуги з просування в соціальних мережах свого бренду та своїх продуктів.

Відповідне оголошення опубліковано в ProZorro.

На базі комунального підприємства створений телеканал «ДніпроTV».

Надавач послуги повинен просувати бренд та продукти телеканалу у Facebook, Instagram, YouTube, Telegram, TikTok.

Послуги з просування у соціальних мережах мають складатися із: розробки річної SMM-стратегії просування бренду «ДніпроTV» у різних соцмережах; аналізу цільової аудиторії, конкурентів та ринку; розробки спецпроєктів та колаборацій з лідерами думок з метою популяризації продуктів комунального підприємства; таргетингу та реклами у соціальних мережах (Facebook, Instagram, YouTube, Telegram, TikTok); обслуговування каналів  комунікацій у соціальних мережах Facebook/YouTube/Instagram/Telegram/TikTok.

Очікувана вартість послуг – 820 тисяч гривень

Аукціон з визначення надавача послуги заплановано на 14 червня. 

Як зазначало видання «Лица», телеканал «ДніпроTV» належить громаді Дніпра. Він діє у формі комунального підприємства. Основне його спрямування – висвітлення подій у місті. 

Проте, якщо сформулювати редакційну політику телеканалу коротко, то вона така: про Дніпро та «своїх» – тільки добре (наприклад, мера Дніпра Бориса Філатова і його друга Геннадія Корбана, голову територіальної оборони Дніпра), а про інших – як завгодно. Наприклад, на «ДніпроTV» критикували обласну та центральну владу, партію «Слуга народу».

Нагадаємо, Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міськради хоче замовити у приватної підприємиці Тарасенко Олени Миколаївни послуги з підготовки та просування у Facebook інформації щодо діяльності департаментів та управлінь міськради за 1,8 мільйона гривень.

А до цього комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» замовило послуги з висвітлення діяльності Дніпровської міської ради в інтернеті, на радіо та на телеканалах на 7,7 мільйонів гривень.

Договори на зазначені послуги уклали ще 31 березня. Строк надання послуг – до 24 квітня 2022 року. Інформацію щодо замовлення послуг з висвітлення діяльності міськради в ProZorro оприлюднили постфактум, тобто на наступний день після завершення дії договорів – 25 квітня. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянин росії володіє транспортною фірмою, зареєстрованою у Нікополі
У столиці вилучили російських добрив та кормових добавок на 150 мільйонів гривень