Тепер кінцевого бенефіарного власника ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» та ще 3 фірми не мають.

В Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (ЄДР) приватна нотаріуска Любимова Ірина Юріївна внесла зміни, видаливши кінцевого бенефіціарного власника ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» (код 00292923).

Про це журналістам сказала сама Ірина Любимова.

«Там в них немає кінцевого бенефіціарного власника. У них є громадяни України. Це ПрАТ, Приватне акціонерне товариство, де юридичні особи у них «кіпри». Це юридичні особи, і у всіх є сертифікати. У цієї юридичної особи. Там шість юридичних осіб, які зареєстровані на Кіпрі», – пояснила вона.

Раніше, як ми писали, кінцевим бенефіціарним власником цього ПрАТ значився громадянин російської федерації Шестак Иван (Іван) Миколайович.

Крім того, з даних аналітичної платформи YouControl відомо, що громадянин рф Шестак Иван (Іван) Миколайович був як бенефіціар також видалений іще з трьох підприємств, зареєстрованих на Дніпропетровщині:

ТОВ «Рибальський кар’єр» (код 32990050),

ТОВ «ХГУ» (код 36877177),

ТОВ «ХБУ» (код 32311380).

«Ось у мене документи переді мною. Вони надали мені всі документи для підтвердження, що цей кінцевий бенефіціарний власник не є «бенефіціаром”, а є іншою особою, який є громадянином України», – сказала Любимова.

Наводимо коментар Любимової (Л.) журналістам (Ж.):

«Ж: – Ви 13 травня видалили інформацію про кінцевого бенефіціарного власника «Кривий Ріг Цемент» з державного реєстру.

Л. – Да.

– І я запитую: на якій підставі?

– На якій підставі видалила?

– Так.

– Дивіться. Був у нас семінар, де лектори сказали, що кінцевий бенефіарний власник, на підставі постанови № 209… Це мораторій: не можна вносити зміни. Це вони так сказали. Я видалила як «Помилково», щоб нічого не зробили з цією дією. Тому я скасувала дію.

Але пізніше я почала розбиратися з цим, і виявила, що це технічна дія і її можно реєструвати.

Я зібрала документи, з Кривого Рогу. Вони мені надали усі витяги. Вони знову до мене звернулися з документами – ось у мене документи переді мною. Вони надали мені всі документи для підтвердження, що цей кінцевий бенефіціарний власник не є бенефіціаром, а є іншою особою, який є громадянином України. Тому я буду дію робити про внесення змін.

– Дуже дякую. Я зрозуміла. До побачення!

– Подождите. А хто вам надав? Розгляд про дію – це Мінюст.

– Так, державний реєстратор надав мені витяг.

– А, державний реєстратор надав вам витяг. А навіщо? Щоб ви що зробили?

– Щоб я розслідувала.

– Щоб що?

– Розслідувала. Щоб я провела журналістське розслідування.

– А, я зрозуміла.

Дивіться. Там у них, – я все з’ясувала, у мене є всі документи для реєстрації. Вони мені надали всі сертифікати, які підтверджують, що там в них немає кінцевого бенефіціарного власника. У них є громадяни України – це ПрАТ, Приватне акціонерне товариство, де юридичні особи – у них «кіпри», це юридичні особи, і у всіх є сертифікати. У цієї юридичної особи. Там шість юридичних осіб, які зареєстровані на Кіпрі.

– Угу.

– І ось вони мені надали документи, я якраз учора зареєструвала заяву на внесення змін, і всі документи в мене є.
Тобто я все це реєструю в реєстрі, і внесу зміни.

– Зрозуміло.

– А та особа, яка була… Так, вони мені подавали документи, мабуть, за прошлий рік вони мені подали документи цієї особи, а зараз подали опис і структуру власності, підтверджуючі факт. До фізичної особи.

Ну, практики не було ніякої. Ну, чому я видалила запис? Я видалила запис, тому що переживала, що ця особа може щось зробити, і кудись щось дінеться.

Я запис видалила, щоб вона, ну, цей кінцевий бенефіціарний власник, щоб він залишився. І їм сказала: «Поки ви мені не надасте усі факти…». Тому що нам на семінарі лектори сказали, що мораторій проводити не можна. Але постановою немає ніякого мораторію на зміну кінцевого бенефіціарного власника. Тому я виявила, що я можу проводити цю реєстраційну дію.

– Дякую. До побачення! На все добре!».

Раніше ми повідомили:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянка країни-агресора є співзасновницею підприємств у Дніпрі, які займаються обробкою металів
На Дніпропетровщині директора підприємства обвинувачують у привласненні половини мільйона лікарні