Громадянка росії Летуча Оксана Вікторівна, яка прописана у Дніпрі, – співвласниця ТОВ «Виробничо-комерційна фірма Запчастина-Дніпро» (ЄДРПОУ: 41936471). Інша половина підприємства записана на Костенко Віктора Івановича.

«Запчастина-Дніпро» зареєстрували у 2018 році, в місті Дніпро. Воно має статутний капітал 5 тисяч гривень. 

Основний вид діяльності підприємства – механічне оброблення металевих виробів

Також серед видів діяльності підприємства: діяльність посередників у торгівлі паливом, рудами, металами та промисловими хімічними речовинами; діяльність посередників у торгівлі машинами, промисловим устаткованням, суднами та літаками; оптова торгівля іншими машинами й устаткованням; неспеціалізована оптова торгівля; надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.

Крім того, Оксана Летуча і Віктор Костенко є засновниками ТОВ «МТПО Днепр» (ЄДРПОУ: 38836499). Підприємство було створено в 2013 році та зареєстроване також у Дніпрі. 

Основний вид його діяльності – механічне оброблення металевих виробів. Його види діяльності практично ідентичні з видами діяльності ТОВ «Виробничо-комерційна фірма Запчастина-Дніпро».

За даними бази даних KOMPASS, ТОВ «МТПО Днепр» займається виготовленням матриць, прес-форм та промислових моделей, ливарним виробництвом. Також надає послуги з виготовлення котельних виробів, виготовлення листових металевих виробів, з виготовлення і монтажу металевих трубопровідних систем, паяння металевих частин, зварювання металевих частин. 

Нагадаємо, два росіянина володіють частками в підприємстві, яке постачало продукцію Запорізькій АЕС.

Громадяни російської федерації, які прописані у москві, Єрошкін Василь Вікторович та Чорний Олександр Григорович є співвласниками ТОВ «НВП «Атомтеплосталь» (ЄДРПОУ: 34610599). Кожен з них має частки в підприємстві по 21,5%. 

Основний вид діяльності підприємства, за даними з держреєстру юросіб, – виробництво труб, порожнистих профілів і фітингів зі сталі.

Підприємство є одним з постачальників продукції для Запорізькій АЕС з 2016 року. 

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні арештували активи білоруської паливної компанії
Громадянина рф як бенефіціара нотаріуска Любимова видалила з ЄДР остаточно