ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» увійшло до двадцятки підприємств України з «ворожим слідом», які отримали найбільшу виручку за 2020 рік.

Дохід компанії у позаминулому році – 2,5 мільярда гривень. Як зазначено на офіційному сайті компанії, «Кривий Ріг Цемент» – вітчизняний лідер з виробництва високоякісних будівельних матеріалів. Має три напрямки бізнесу: цемент, бетони та гранітний щебінь.

Бенефіціар ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» – Шестак Іван Миколайович. Він є громадянином росіїйської федерації

Список діючих українських компаній, що мають «російський слід» або «білоруський слід», створили аналітики української платформи YouControl.

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» зареєстроване у Дніпрі, на вул. Барикадна, 15-А.

Підприємство має цементні заводи у Кривому Розі, Кам’янському та Амвросіївці (знаходиться на тимчасово окупованій території).

Бетонний вузел знаходиться у Кривому Розі. Гранітний щебінь добувають у кар’єрі у Дніпропетровській області. Компанія володіє кар’єрами, які забезпечують необхідну сировину для виробництва цементу (вапняк, глина, крейда, мергель, опока). Кар’єри розташовані у Дніпропетровській та Донецькій областях.

На офіційному сайті компанії не опубліковано позиції щодо Російського повномасштабного вторгнення на територію України.

За даними Clarity-project, останній раз на підприємстві перевірку додержання вимог законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці проводили  влітку минулого року. Порушень не виявлено.  

Нагадаємо, в Україні прийнятий закон про конфіскацію російського майна: Закон «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності російської федерації та її резидентів».

Раніше повідомлялося, що ПрАТ «Кривий Ріг Цемент» (до листопада 2019 – ПрАТ «Хайдельберг Цемент Україна») через розширення площі відводу компанії земель Жовтокам’янського родовища Криворізькому заводу ПрАТ «ХайдельбергЦемент Україна» за межами селища Жовтого забрав землю у фермера-одноосібника з міста Апостолове Дніпропетровської області Анатолія Мельника.

По за темою:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Брати Дубинські, Бурік та Корбан – хто ремонтує дороги під час війни
«Російський слід»: «Дніпровський завод спеціального обладнання» належить громадянину росії