Ми дослухаємося до цієї поради.

Запит щодо прізвища, ім’я, по батькові та інші неперсональні дані державного реєстратора або нотаріуса, який видалив запис «Країна громадянства бенефіціара: російська федерація» з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОПів та громадських формувань (ЄДР) – не підпадає під визначення «публічної інформації».

Про це повідомив ГО «ЛАРП» перший заступник керівника Міністерства юстиції України Горовець Євгеній Миколайович.

Нагадаємо, ми повідомили раніше, що в ЄДР у запису про юридичну особу Приватне акціонерне товариство «Кривий Ріг Цемент» (код 00292923) видалили рядок про те, що кінцевий бенефіціарний власник (контролер) цього ПрАТ має громадянство країни-агресора.

«Питання, порушені у Вашому запиті, за своїм змістом не є публічною інформацією в розумінні статті 1 зазначеного Закону (ЗУ «Про доступ до публічної інформації» – авт.).
Тому Ваш запит розглядався у строк, установлений Законом України «Про звернення громадян». Персональні дані, вказані Вами у запиті, захищаються та обробляються Міністарством юстиції України відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» з метою розгляду Вашого запиту згідно із законодавством», – пише, зокрема, Євгеній Горовець.

Чиновник також повідомив, що отримати інформацію, що запросили журналісти, можна шляхом оплати і отримання витягу з ЄДР.

«Розмір плати за надання відомостей визначений частиною четвертою статті 36 Закону (ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, ФОПів та громадських формувань» – авт.)», – йдеться у відповіді представника Мінюсту.

Він порадив звертатися до реєстраторів, внесених перелік:
https://minjust.gov.ua/pages/list_of_state_registrars_and_officials_ministry_of_justice

Раніше ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДБР завершило розслідування щодо держзради Віктора Медведчука
У Кривому Розі судитимуть головного лікаря за обвинуваченням у розтраті 1,5 мільйона гривень