Першотравенська окружна прокуратура направлено до суду обвинувальний акт відносно директора підприємства за фактами заволодіння бюджетними коштами у великих розмірах та службового підроблення (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

Під час досудового розслідування встановлено, що в 2020 році лікарня, за результатами конкурсу, замовило в підприємства паливні пелети з деревини сосни на загальну суму 1 мільйон гривень.

В подальшому директор підприємства, «використовуючи своє службове становище, з метою заволодіння бюджетними коштами вніс завідомо неправдиві відомості щодо фактичного виконання договору». 

Експертиза, яку провели в ході слідства, встановила, що лікарня безпідставно недоотримала палива на півмільйона гривень.

Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За даними «Антикорупційного Придніпров’я», у 2020 році комунальне підприємство “Петропавлівська центральна районна лікарня” Петропавлівської районної ради замовило в ТОВ «Кевпрод» (ЄДРПОУ: 39423389) 360 тонн паливних пелетів з деревини сосни. 

ТОВ “Кевпрод” зареєстроване у місті Кременчук Полтавської області. Основний вид його діяльності – післяурожайна діяльність.

Нагадаємо, у Дніпрі на ремонті навчального корпусу університету привласнили близько мільйона гривень.

За даними слідства, у 2020 році між університетом та підрядною організацією укладено договір щодо проведення капітального ремонту навчального корпусу загальною вартістю понад 7 мільйонів гривень.

Встановлено, що службовці внесли до офіційних документів недостовірні відомості щодо вартості та обсягів фактично виконаних робіт. Проведеною в ході слідства експертизою встановлено, що внаслідок дій підозрюваних завдано майже 1 мільйон гривень збитків державі.

За даними «Антикорупційного Придніпров’я», в 2020 році Університет митної справи та фінансів уклав угоду з ТОВ «Будівельне підприємство «Грандпрестиж» на капітальний ремонт будівлі навчального корпусу №2. Вартість угоди – 7,3 мільйона гривень. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянина рф як бенефіціара нотаріуска Любимова видалила з ЄДР остаточно
Росіянин має частку у ФГ на Дніпропетровщині, інший співзасновник якого ймовірно пов’язаний із «ДНР»