Суд в рамках кримінального провадження, яке здійснюють детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ), наклав арешт на майно, яке пов’язують з країною-агресором, загалом на 630 мільйонів гривень. 

Про це повідомляють у БЕБ. 

Детективи Бюро економічної безпеки України встановили групу нерезидентів російської федерації, які ухилились від сплати податків в особливо великих розмірах.

З метою недопущення втрат бюджету слідчий суддя за позов детективів наклав арешт на добрива та металеву катанку, які оцінюються в 130 мільйонів гривень.  Їх передано до АРМА (Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів).

Крім того, арештовано 420 вагонів орієнтовною вартістю 500 млн грн. Вирішується питання про їх передачу для використання Укрзалізницею. 

«Бюро економічної безпеки України продовжує оцінку товарів що знаходяться у вагонах. Загальна вартість арештованих вагонів становить понад 15 млрд грн. Вартість товарно-матеріальних цінностей у вагонах оцінюється в 3 млрд грн. Всього БЕБ забезпечило накладення арешту на активи росії та білорусі на суму близько 30 млрд грн», – зазначив Директор БЕБ Вадим Мельник.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», загалом в Україні арештували майна, яке пов’язане з росією, на понад 30 мільярдів гривень.

Йдеться про активи, пов’язані з російською федерацію та білоруссю, які проводили якісь незаконні операції на території України.

Слід додати, що раніше у столиці вилучили російських добрив та кормових добавок на 150 мільйонів гривень

Також нагадаємо, що Бюро економічної безпеки (БЕБ) оновило свого телеграм-бота SaveEconomyBot.

Зокрема, була реалізована можливість персоналізувати дизайн та створена більш зручна форма звернення. Відтепер можна відправити повідомлення до Бюро економічної безпеки практично в один клік.

Громадяни, як і раніше, можуть повідомити через телеграм-бот про:

  • активи рф;
  • факти зловживання з бюджетними коштами;
  • незаконні дії з гуманітарною допомогою;
  • перешкоджання бізнесу;
  • незаконний обіг підакцизних товарів;
  • та інші економічні правопорушення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Третиною фірми, яка відновлювала теплоізоляцію комунальникам у Дніпрі, володіє громадянка рф
«Чому в нас досі дозволяють рекет?» – нивотрудівський фермер