Бюро економічної безпеки (БЕБ) оновило свого телеграм-бота SaveEconomyBot.

Про це повідомляють у відомстві.

Зокрема, була реалізована можливість персоналізувати дизайн та створена більш зручна форма звернення. Відтепер можна відправити повідомлення до Бюро економічної безпеки практично в один клік.

Громадяни, як і раніше, можуть повідомити через телеграм-бот про:

  • активи рф;
  • факти зловживання з бюджетними коштами;
  • незаконні дії з гуманітарною допомогою;
  • перешкоджання бізнесу;
  • незаконний обіг підакцизних товарів;
  • та інші економічні правопорушення.

Телеграм бот Бюро економічної безпеки України функціонує від початку війни і зарекомендував себе, як зручний інструмент для повідомлень громадян про ймовірні факти порушень у сфері економіки.

Станом на 1 червня 2022 року на електронну скриньку БЕБ та на його телеграм-канал від громадян надійшло 3.410 повідомлень, з них відпрацьовано майже 80%.

Найбільше повідомлень надійшло з наступних областей: м. Київ та Київської області – 661; Львівської області – 412; Дніпропетровської області – 287; Одеської області – 213; Харківської області – 199.

Нагадаємо, в Україні створили телеграм-бот для розшуку російських активів за межами рф.

@RuAssetsBot –  спільна ініціатива Міністерства внутрішніх справ України та народного депутата, члена колегії МВС Галини Янченко. 

«Кожен, хто володіє інформацією про якийсь з російських активів, може повідомити про це через @RuAssetsBot. А вже компетентні органи далі працюватимуть над санкціями чи над його конфіскацією на користь Української держави. Повідомляти можна як про російські активи, що перебувають в Україні, так і про ті, що за кордоном. Росія має сповна заплатити за війну, розв’язану в Україні режимом путіна», – підкреслив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський. 

Розробники закликають повідомляти про власність підсанкційних росіян аби в майбутньому ця інформація була опрацьована правоохоронними органами і активи були стягнуті на для відновлення економіки України. 

Повідомлення через @RuAssetsBot абсолютно анонімні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Кривому Розі судитимуть головного лікаря за обвинуваченням у розтраті 1,5 мільйона гривень
Громадянин рф володіє половиною підприємства у Дніпрі, яке виробляє ортопедичні матраци