Півтора десятки гектарів озимої пшениці знищили невідомою отрутою.

Попри широкомасштабну агресію рф, у Нивотрудівській ОТГ Криворізького району, що опинилася в районі проведення бойових дій, продовжуються «хронічні» рейдерські дії.

«Віджим» Нивотрудівською військовою адміністрацією (діяльність якої припинена розпорядженням голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка ще 15 квітня) 48,1 га землі ПП «АВІ» Анатолія Гергеля – на користь ТОВ «Стронг-інвест» Сергія Касьянова – триває і досі.

Товариство «Стронг-інвест» вже знищило 11 травня біля 10 га соняху, засіяного Анатолієм Гергелем.

А в ніч на 2 червня у Ниві Трудовій стався вже третій випадок рейдерських дій.

«Вночі хтось оббризкав 15 га озимої пшениці невідомим препаратом. Зроблені широкі колії, стебла з колоссям лежать, – повідомив «Фермеру Придніпров’я» Анатолій Гергель. – На озиму я вніс фунгіциди, як і належить, пшениця стояла чиста і красива. Тепер потолочили, ще й казна-чим облили.

Чому в нас досі дозволяють рекет? Як мені реагувати, коли комбайн рейдерів заїде косити вирощену мною пшеницю – запалити все?».

Про вчинені за цим фактом дії адвокат ПП «АВІ» Олег Лантух повідомив:

«До Апостолівського відділення поліції № 8 подана додаткова заява. Вочевидь, незаконний обробіток пшениці затіяний для легалізації рейдерства урожаю. А за фактом знищення соняшнику в ТОВ «Стронг-інвест» слідчі вилучили документи, проводять інші слідчі дії».

Правоохоронці роблять своє, рейдери – своє. Як захистися фермеру А. Гергелю від рейдерства? Можливо, Криворізькій і Дніпропетровській військовим адміністраціям пора нарешті «оцінити» дії з відродження рейдерства землі у Ниві Трудовій, розпочаті місцевою ВА на користь колишнього очільника Дніпро ОДА Сергія Касьянова, і виписати причетним до подій бодай-якісь «відзнаки»?

Григорій Давиденко,
Gazeta-fp.com.ua

Раніше ми писали:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Україні арештували добрив, металевої катанки та 420 вагонів росії загалом на 630 мільйонів
Дніпровська нотаріуска Любимова підчистила інформацію про громадянина рф