І оштрафував керівника підприємства громадянина рф.

Штраф в розмірі п`яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 85 (вісімдесят п`ять) гривень, застосував суддя Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Ребров Сергій Олексійович до директора ТОВ «Рибальський кар`єр» (код 32990050) Бабського Сергія Олександровича.

Про це йдеться в тексті судового рішення по справі № 175/3341/23, опублікованого аналітичної платформою YouControl.

Покарання призначене за несвоєчасне подання платіжних доручень до установ банків на перерахування податкових зобов`язань з орендної плати за земельну ділянку з юридичних осіб за жовтень, листопад, грудень 2022 року.

За даними порталу «Судова влада України», матеріали про порушення керівника «Рибальського кар`єру» поступили в суд 13.07.2023, суддя Ребров виніс ухвалу 07.09.2023.

В судове засідання Сергій Бабський, повідомлений належним чином, не з’явився, що суддя розцінив

«як спробу до затягування судового розгляду з метою уникнення відповідальності».

Скрин даних порталу «Судова влада України»

Нагадаємо, на початку цього року суддя Ребров розглянув аналогічну справу – справу № 175/3994/22 – вже після закінчення строку накладення стягнення на Бабського.

Також ми повідомляли, що до травня минулого року власником ТОВ «Рибальський кар`єр» в Єдиному державному реєстрі України значився громадянин російської федерації Шестак Іван Миколайович.

Потім приватна нотаріуска Любимова Ірина Юріївна (м. Дніпро, вул. Європейська, буд. 10, приміщення 14) внесла зміни, переписавши «Рибальський кар`єр» та низку інших українських підприємств росіянина на шість кіпрських юридичних осіб.

Також «Антикорупційне Придніпров’я» повідомляло:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шахрай на «зеленому тарифі» намагається змістити голову Підгородненської ОТГ
Корупцію прирівняють до держзради: що стоїть за ініціативою Зеленського?