Протримав справу більше кварталу і закрив «у зв`язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення».

12 грудня 2022 року судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Реброву Сергію Олексійовичу була розподілена справа про адмінпорушення № 175/3994/22 і лише після закінчення строку накладення стягнення – 21 березня 2023 року – суддя розпочав її розгляд.

Про це «Антикорупційне Придніпров’я» дізналося з даних порталу «Судова влада України» та Єдиного держреєстру судових рішень.

Дані порталу «Судова влада України»

До адмінвідповідальності податкова просила притягнути Бабського Сергія Олександровича, директора ТОВ «Рибальський кар`єр» (код 32990050), юр.адреса: Дніпропетровська область Дніпровський район с. Любимівка, вул. Томська, буд. №283.

Як йдеться в постанові, директор Бабський не перерахував орендну плату за землю за січень-липень 2022-го на суму 608.928,9 грн.

«Закрити справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 (Бабського – ред.) за ч. 1 ст. 163-2 КУпАП у зв`язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення», – постановив суддя Ребров.

Нагадаємо, як ми раніше писали, до травня минулого року власником ТОВ «Рибальський кар`єр» в Єдиному державному реєстрі України значився громадянин російської федерації Шестак Іван Миколайович.

Потім приватна нотаріуска Любимова Ірина Юріївна (м. Дніпро, вул. Європейська, буд. 10, прим. 14) внесла зміни, переписавши «Рибальський кар`єр» та низку інших українських підприємств росіянина на шість кіпрських юридичних осіб.

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

За 7 років в Дніпрі безоплатно роздали тисячі земельних ділянок
Публічний список отримувачів по безоплатній приватизації земельних ділянок у Дніпрі в 2016-2022 рр.