Раніше цю посаду займав покровитель Клянцка Володимир Орлов.

З 25 серпня 2023 року начальником Південно-східного міжрегіонального управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), код ЄДРПОУ 42638650, став Клянцко Микола Васильович.

Про це свідчать дані держреєстру ЄДРПОУ.

Скрин даних ЄДРПОУ

АРМА є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноваженим на формування та реалізацію державної політики у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні, а також управління активами, які арештовані у кримінальному провадженні.

Південно-східне міжрегіональне управління АРМА знаходиться у м. Дніпро, поширює свою діяльність на Дніпропетровську, Донецьку та Запорізьку області.

Раніше Микола Клянцко був заступником голови Дніпропетровської ОДА – начальника ОВА.

«Людина, яка «професійно і багаторічно» займається поборами, вимаганням хабарів та влаштуванням проблем для бізнесу», – писали ми про Клянцка.

Він будував корупційні схеми на державних посадах (начальник управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Прокуратури Одеської області, заступник прокурора Одеської області, начальник Київського міжрегіонального управління Державної служби України з безпеки на транспорті тощо).

В Дніпропетровській області – налагодив зі своїм покровителем Володимиром Орловим (з 2021р. – перший заступник голови ДніпроОВА; у 2019-2021 р. очолював Південно-східне міжрегіональне територіальне управління АРМА) схему заробітку на Департаменті економіки ОВА, а саме – на Управлінні агропромислового комплексу, шляхом видачі відповідних субсидій та «пільг» аграрним підприємствам за «відкат».

Ми надіслали до АРМА запит на публічну інформація з питанням, чи був конкурс на зайняття посади начальника Південно-східного міжрегіонального управління АРМА.

Як раніше повідомлялось, нова голова АРМА Олена Дума у 2019-м провела пресконференцію «Оприлюднення фактів корупційної діяльності вищих посадових осіб України» з американським бізнесменом Семом Кісліном – радником і донором Руді Джуліані, ексадвоката колишнього президента США Дональда Трампа.

Кіслін був основним рупором кампанії з дискредитації України та тодішнього кандидата в президенти США Джо Байдена.

Також, Олена Дума була «в тісних приватних стосунках з екс-керівником кримського управління Служби безпеки України Олегом Кулінічем».

Зараз Кулініча судять за співпрацю з ФСБ Росії та видачу штатної зброї СБУ людям, які не мали стосунку до СБУ.

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чим займається Східний офіс Держаудитслужби: ревізії та аудити
Де брати довідку про наявність або відсутність Вашої корупції