За клопотанням столичної прокуратури суд передав в управління АРМА майно та грошові активи загальною вартістю понад 100 мільйонів гривень, яке вилучили співробітники СБУ.

Про це повідомляє Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Зокрема, у ворожого угруповання, яке отримувало кошти від російських кураторів для підривної діяльності в Україні, вилучили та передали Нацагентству:

– 830 кг срібла;

– близько 50 мільйонів гривень у різних валютах;

– 6 земельних ділянок;

– 3 квартири загальною площею майже 400 кв.м.

«Дорогоцінні метали та грошові кошти будуть оперативно розміщені на депозитних рахунках АРМА у державному банку з подальшим нарахування на них відсотків. Понад те, завдяки нещодавно реалізованій ініціативі Агентства ці гроші можуть спрямуватися на підтримку Збройних сил за рахунок купівлі на арештовані кошти військових облігацій», – зазначив керівник АРМА Дмитро Жоравович.

Очільник відомства також зауважив, що арештоване нерухоме майно буде передано в управління українським підприємцям на конкурсних засадах.

Нагадаємо, АРМА розшукало активів у справах, пов’язаних з військовою агресією рф та щодо інших злочинів, на понад 70 мільярдів гривень.

Зокрема, розшукано промислові підприємства, корпоративні права, рухоме та нерухоме майно, яке в тому числі належить особам, причетним до російської агресії.

Варто зазначити, що, починаючи з 24 лютого 2022 року, АРМА вже направило 336 запитів по 555 фігурантам кримінальних справ у 87 юрисдикцій, звідки отримує максимально повні та розширені відповіді щодо наявних за кордоном активів, які у подальшому можуть бути арештовані та конфісковані.

Як раніше повідомляло Антикорупційне Придніпров’я, суд, за матеріалами Служби безпеки України (СБУ), наклав арешт на активи російського та білоруського підприємств видобувної та каменеобробної галузей на суму понад 30 млн грн. 

Кінцевими бенефіціарами обох компаній є представники кремлівських бізнес структур, які брали участь у фінансуванні повномасштабної агресії рф проти України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Один із учасників фірми з виробництва ПВХ-виробів у Дніпрі прописаний у країні-агресорі
Росіяни, які видали книгу путіна по дзюдо, володіють видавничим домом у Дніпрі