В.о. директора Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз (ДніпроНДІСЕ) обвинувачується у службовому підробленні, зловживанні владою або службовим становищем, а також у насильстві щодо працівника правоохоронного органу.

Миргородська Ганна Юріївна стала в.о. директора Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Про це журналісти дізналися з відповіді на інформаційний запит.

«Після опрацювання вашого запиту про надання публічної інформації встановлено, що обсяг документів, які підлягають наданню на електронну адресу складає 134 сторінки.

З огляду на наведене, керуючись частиною 2 статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», надсилаємо вам 10 сторінок сканованих копій безкоштовно та рахунок №3 від 16.06.2023 для здійснення оплати витрат», – написала вона і додала рахунок на оплату 167,40 грн (редакція вже сплатила).

Ганна Миргородська працювала начальником Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській області з січня 2019 року до початку травня 2023 року, до цього була начальником Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області (2011-2016, 2018-2019).

Як раніше повідомлялося, Миргородська є обвинуваченою у кримінальному провадженні № 42019040000000727 від 28.11.2019 – у справі про незаконне заволодіння майном Державного підприємства «Шовкорадгосп «Щорський» (Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, смт Щорськ, вул. Матросова, 1).

Під час вручення чиновниці копії обвинувального акту, вона з нецензурною лайкою вдарила майора поліції.

«Потім казала що вона працює на дорозі та намагалася жартувати про сутенера, а далі казала, що вона не Миргородська Г. Ю. та гуляє по трасі, назвала поліцейських та працівників прокуратури злочинною групою, які пристають до неї. Розумієте – у робочий час начальник РВ ФДМУ гуляє по трасі, а кошти за це отримує з бюджету», – йдеться на сайті Інформаційного Агентства «Активні Громадяни».

За насильство чиновниці вручили підозру за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) у кримінальному провадженні № 42021040000000545 від 21.09.2021 року.

Нагадаємо, редакція газети «Антикорупційне Придніпров’я» – Громадська організація «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» звернулася зі скаргою до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (Омбудсмена). Офіс Омбудсмена відкрив провадження стосовно ймовірного порушення працівниками Дніпропетровського науково-дослідного інституту судових експертиз вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Для довідки: експерти ДніпроНДІСЕ минулого року у селах та містечках Київської області фіксували наслідки збройної агресії рф (знищені, пошкоджені будівлі та автотранспорт). За матеріалами таких оглядів зараз призначені експертизи.

Також ми писали:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Дніпрі замовили висвітлення діяльності міської влади у Telegram-каналу з 10 підписниками
Порушень на 885,7 млн грн виявили дніпровські аудитори за 5 місяців