Громадянка росії, яка прописана у Дніпрі, Клименко Емілія Гаврилівна володіє 43% ТОВ «Українсько-чеське спільне підприємство «Ніколь індастрі» (ЄДРПОУ: 34588396). 

42% підприємства через ТОВ «Ай.єс. оу кепітал інвест» (ЄДРПОУ: 43126701) володіє Барінов Дмитро Юрійович, який пропасаний на Запоріжжі. Ще 15% належить Ярославу Палату з Чехії. 

«Ніколь індастрі», що зареєстроване у м. Синельникове Дніпропетровської області, було створене в 2006 році. Статутний капітал підприємства – 5,1 мільйона гривень. 

Основний вид діяльності «Ніколь індастрі», за даними з держреєстру юросіб, – виготовлення виробів із бетону для будівництва

Також компанія займається: виробництвом бетонних розчинів, готових для використання; виробництвом сухих будівельних сумішей; виробництвом інших виробів із бетону, гіпсу та цементу; оптовою торгівлею молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами; роздрібною торгівлею іншими продуктами харчування в спеціалізованих магазинах; вантажним автомобільним транспортом; наданням в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

За даними порталу prom, Nikol Industry на базі Синельниківського заводу залізобетонних конструкцій успішно працює на ринку бетонних виробів з 2008 року і є підприємством з повним (замкненим) циклом виробництва – від проведення наукових досліджень з розробки рецептур до виробництва бетонних виробів та самостійної реалізації під торговою маркою «Nikol Industry». 

Крім того, також відомо, що на основі українського синельниківського заводу залізобетонних конструкцій та чеського підприємства «Ніколь Індастрі» створено компанію «АртБетон».

Загалом, за даними YouControl, у 17 тисячах активних українських компаній серед власників, засновників або кінцевих бенефіціарів є хоча б один громадянин або резидент російської федерації чи білорусі. Українських компаній, що мають зв’язки з росією – близько 13.800, з білоруссю – 3.300.

Також нагадаємо, що для українських компаній з російськими бенефіціарами введено обмеження:

  • на користь таких компаній заборонено виконувати, у тому числі в примусовому порядку, грошові та інші зобов’язання;
  • на користь таких компаній заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання;
  • таким компаніям заборонено будь-яким чином відчужувати нерухоме майно, цінні папери, корпоративні права, транспортні засоби, повітряні та морські судна, судна внутрішнього плавання (крім безоплатного відчуження на користь держави Україна).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Департамент облдержадміністрації додає 2 мільйони на ремонт покрівлі лихівського ліцею
Фірма з Дніпра, співвласник якої - громадянин країни-агресора, постачала товари поліції та нацгвардії