Не вірить навіть поліції.

Суддя Бабушкінського районного суду м.Дніпропетровська Марущак Світлана Леонідівна відмовилася розглядати протокол про адміністративне правопорушення, складений Управлінням патрульної поліції в м.Дніпро.

Про це йдеться в постанові по справі № 932/2629/23, опублікованій в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Поліцейські склали протокол відносно директора ТОВ «Паркт Сервіс Группе» (код 40884777; фірма-монополіст з організації парковок в Дніпрі; її компанія-засновник зареєстрована на Кіпрі – авт.) Бацун Володимира Петровича.

Як посадова особа, відповідальна за обладнання та експлуатацію майданчиків для паркування транспортних засобів, він допустив протиправне визнання платними місцями для паркування місць по вулиці Троїцькій в Дніпрі: від будівлі (будинку) № 5 до будівлі № 19 і від будівлі № 10 до будівлі № 20.

Як відомо, тут знаходиться Головне управління Національної поліції (ГУНП) в Дніпропетровській області.

«28 лютого 2023 року о 09 год. 30 хв. директор ТОВ «Паркт Сервіс Группе» … будучи посадовою особою, відповідальною за обладнання та експлуатацію майданчиків для паркування транспортних засобів, не виконав законну вимогу (припис) №8/41/19-2023 від 15.02.2023 щодо припинення їх експлуатації шляхом демонтажу дорожніх знаків та демаркування дорожньої розмітки до внесення змін до проектів ОДР (організації дорожнього руху – авт.) на розміщення майданчиків для паркування транспортних засобів, чим скоїв своїми діями адміністративне правопорушення за ст. 188-28 КУпАП», ця позиція дніпровської поліції наведена в судовому документі.

Стаття 188-28 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає штраф у 255-340 грн за невиконання законних вимог (приписів) посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції щодо усунення порушень правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху.

Однак суддя Світлана Марущак відмовила Нацполіції і закрила провадження відносно директора «Паркт Сервіс Группе» 42-річного Володимира Бацуна.

«В матеріалах справи відсутні докази того, що ОСОБА_1 (Бацун – авт.) … є директором ТОВ «Паркт Сервіс Группе», – пише суддя, і закриває провадження по справі у зв`язку з відсутністю в діях ОСОБА_1 «події і складу адміністративного правопорушення».

Також «Антикорупційне Придніпров’я» писало:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Податківця, якого підозрюють у незаконному витоку даних з електронних систем ДПС, поновили на посаді
Омбудсман відкрив провадження щодо відповіді ГО «ЛАРП» від ДНДІСЕ