Кошти фігурують у трьох кримінальних провадженнях.

За клопотанням прокурорів Західної окружної прокуратури м. Дніпра, Криворізьких східної та центральної окружних прокуратур у межах розслідування трьох кримінальних проваджень в управління Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) передано майже 6 млн гривень.

Про це повідомив відділ інформаційної політики Дніпропетровської обласної прокуратури.

По-перше, це арештовані судом грошові кошти, вилучені у кримінальному провадженні за фактом вимагання та отримання службовими особами Комунального підприємства «Міська ритуальна служба» Дніпровської міської ради від громадян неправомірної вигоди за виділення місць для поховання тіл померлих громадян на території кладовищ міста Дніпра (ч. 3 ст. 368 КК України).

Друге кримінальне провадження, у якому арештовані кошти, стосується діяльності злочинної організації в рамках кримінального провадження за фактом шахрайства (ч.ч. 1,2 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 4 ст. 190 КК України). Підозрювані налагодили схему обкрадання громадян за допомогою так званих фішингових сайтів під виглядом соціальних виплат від Є-підтримки по всій території України.

Крім цього, заарештовано гроші, вилучені правоохоронцями під час обшуків у двох мешканців м. Кривий Ріг, які налагодили виготовлення та збут психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч.3 ст. 307, ч.2 ст. 311, ч.3 ст. 313, ч.1 ст. 317, ч.1 ст. 311, ч.1 ст. 307, ч.2 ст. 307, ч.1 ст.306 КК України). Метамфетамін та альфа-PVP фігуранти виготовляли у спеціальній нарколабораторії та реалізовували «товар» роздрібними та оптовими партіями.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває.

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Не розшукується «комунальний король» міста Тернівка
Наближається контрнаступ? Ні, «Велике відновлення»!