Мамедов Гамлет Імам Гусейн огли виїхав за межі України.

Директор до 2021 року Комунального підприємства «Тернівське житлово-комунальне підприємство» (ТЖКП) 65-річний Мамедов Гамлет Імам Гусейн огли 12.05.2022 року виїхав за межі України.

Про це йдеться в документах, опублікованих в Єдиному держреєстрі судових рішень.

Мамедов є обвинуваченим у кримінальному провадженні №42018041880000166 за ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) ККУ.

За даними слідства, посадові особи КП «ТЖКП» зловживаючи своїм службовим становищем в інтересах ПП «Старт-Плюс», як підрядника за Договором підряду щодо капітального ремонту доріг у місті Тернівка Павлоградського району Дніпропетровської області, завдали шкоди інтересам місцевої територіальної громади на більш ніж 300 тис. грн.

Слідчий просив суд про застосування до Мамедова запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою,

«з огляду на тяжкість покарання, наявність у підозрюваного закордонного паспорта терміном дії до 27.06.2027 року, що дозволяє йому фактично безперешкодно виїхати за межі території України. Згідно з декларацією у власності його дружини є квартира у м. Ялта АР Криму, підозрюваний має достатні доходи і є забезпеченою особою»,

але суд відмовив.

Станом на жовтень 2019 р., у власності Мамедова був двоповерховий будинок на 172 кв.м в Тернівці та автомобіль Mercedes-Benz GLE 250 2018 р.в. Станом на зараз, за даними відкритих джерел, ані нерухомості, ані автомобілів у власності підозрюваного немає.

«Оскільки обвинувачений не з`явився у судове засідання, відсутній за місцем проживання, та реєстрацією, своє місце знаходження приховує, виїхав за межі України, зазначені обставини дають підстави вважати про ухилення обвинуваченого від явки до суду, у зв`язку з чим необхідно оголосити його в розшук», – постановив суд через півтора роки.

Тим не менш, у розділах розшукових обліків МВС «Особи, які переховуються від органів влади» та «Зниклі громадяни та діти» Мамедов Гамлет Імам Гусейн огли 01.05.1957 р.н. відсутній.

Також ми писали:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Пряма телефонна лінія Держаудитслужби
6 млн грн арештованих коштів передала АРМА облпрокуратура