У Дніпрі затримали та повідомили про підозру десятьом службовим особам КП «Міська ритуальна служба» Дніпровської міськради за фактом одержання  неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням неправомірної вигоди, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).

Про це повідомила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області. 

За даними слідства, з липня 2022 року директор та заступник комунального підприємства за попередньою змовою з вісьмома керівниками кладовищ організували злочинну схему із систематичним вимаганням та отриманням неправомірної вигоди від громадян за виділення місць для поховання тіл померлих на кладовищах м. Дніпра.

Встановлено, що службовці, користуючись емоційним станом родичів померлих, навмисно підвищували дійсну вартість ритуальних послуг. Так, за поховання померлого зловмисники вимагали сплатити до 50 тисяч гривень, тоді як офіційна сума платежу становить 3.500 гривень. У випадку відмови громадян сплачувати вказану суму керівник цвинтаря безпідставно відмовляв у наданні послуг з організації поховання померлих.

Під час передачі чергової частини неправомірної вигоди у розмірі два мільйони гривень затримано очільницю комунального підприємства та її заступника.

У ході санкціонованих обшуків за місцем мешкання зловмисників вилучено 5 мільйонів гривень, комп’ютерну техніку, телефони, чорнову документацію.

На даний час десятьом підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі поліції, оперативний супровід ‒ співробітники Служби безпеки України в Дніпропетровській області.

«СБУ задержало 10 лиц и   сообщают, что за год их заработок составлял около 84 млн.грн. 

Я так понимаю, что СБУ взялось за вопрос, так как ставил/продвигал и политически покрывал  этих людей –  Кошляк, депутат ОПЗЖ в облсовете.  

Печально то, что полиция и прокуратура про все это прекрасно знала не один год, молчала и ничего не делала. Потому вопросы к главе полиции области  и к прокурору области очень большие.  Может их пора поменять?», написав у Facebook дніпровський активіст Денис Селін.

Він також зазначив, що директоркою підприємства була «Сіровська Ванда Миколаївна».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Громадянка росії володіє фірмою у Кривому Розі, яка займається торгівлею
На фірму з рф записана частка в підприємстві, яке займається телеком мережами різного призначення