Написав касаційну скаргу і заплатив 404 тис. грн судового збору.

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради (керівник – заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко) перерахував більше 400 тисяч гривень Верховному суду. Це – судовий збір за касаційну скаргу по справі № 904/1407/21.

Платіжка опублікована на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів Spending.

Раніше, Дніпропетровська обласна прокуратура відсудила для дніпрян 13.314.952,00 грн бюджетних коштів, сплачених на прибирання вулиць. Департамент благоустрою зробив закупівлю відповідних послуг у ТОВ «Ла Страда» (код 43111599) із порушенням Закону України «Про публічні закупівлі».

Апеляційний суд залишив рішення першої інстанції без змін.

Верховний суд відмовився прийняти касацію Департаменту благоустрою до сплати судового збору у повному обсязі.

«Згідно з приписами Закону України «Про судовий збір» (в редакції, чинній на дату подачі касаційної скарги) судовий збір за подання касаційної скарги мав бути сплачений у розмірі 403.988,56 грн.

Проте, скаржник до матеріалів касаційної скарги додав платіжне доручення від 19.12.2022 № 1662 про сплату судового збору у розмірі 9.080 грн», – акцентував Верховний суд.

В підсумку, «департамент Лисенко» перерахував необхідну суму з коштів платників податків.

Розгляд касаційної скарги відбудеться 14 березня 2023 року о 12:00  у приміщенні Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Представник Департаменту візьме участь у засіданні дистанційно, в режимі відеоконференції з зали судових засідань № 201 приміщення Центрального апеляційного господарського суду в місті Дніпро.

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Всіх бажаючих запрошують взяти участь у конкурсі на стажування
Якщо ви стали свідком незаконної рубки, повідомте про це на «гарячу лінію»