Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради має намір замовити в ТОВ «Стройтек груп» (ЄДРПОУ: 37988142) технічний нагляд за реконструкцією спортивного комплексу та будівель стадіону мені П. Лайка за майже 1,3 мільйона гривень.

Намір про укладання договору опублікований на сайті електронних закупівель ProZorro.

Фірма повинна провести якісний технічний нагляд, відповідно до основних завдань: перевіряти документи, конструкції, вироби, матеріали та обладнання; перевіряти, чи відповідають виконані роботи всім стандартам; перевіряти, чи відповідають роботи обсягам та якості, зазначеним у проєктній документації; оформляти акти робіт, виконаних з недоліками; тощо.

Договір з фірмою хочуть укласти за спрощеною процедурою, поза конкуренцією.

ТОВ «Стройтек груп» було зареєстроване 1 грудня 2011 року. Основний вид діяльності підприємства – будівництво житлових і нежитлових будівель.

Власник ТОВ «Стройтек груп» – Авілов Андрій Костянтинович, директорка – Костіна Наталія Віталіївна.

Зазначена фірма неодноразово приймала участь у бюджетних закупівлях. Договорів на найбільшу загальну суму ТОВ «Стройтек груп» уклала з Департаментом ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА – на майже 6 мільйонів.

Також Авілов є співзасновником ТОВ «Ельда груп» (ЄДРПОУ: 42629253), основний вид діяльності якого – вантажний автомобільний транспорт.

Директором Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради є заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Нагадаємо, реконструкція єдиного великого стадіону Лівобережжя, ім. П. Лайко, розпочалась ще на початку 2018 року. 

У лютому КП «Спорт-Інвест» Дніпровської міської ради, в рамках програми мера Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця», підписало договір на реконструкцію стадіону з ТОВ «СК «Стройінвест» на загальну суму 149 мільйонів гривень при умові закінчення реконструкції до 31 грудня 2018 року. Потім додатково Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради заключив договір з тим самим ТОВ на ті ж самі роботи ціною 286 мільйонів гривень. Термін виконання – до 31 грудня 2020 року.

Таким чином, загальна вартість спортивного комплексу для міського бюджету становить 435 мільйони гривень.

Варто зазначити, що у кінці січня 2019 року в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом заволодіння бюджетними коштами, виділеними на реконструкцію спорткомплексу у Дніпрі, було проведено обшуки у департаменті міськради та двох підприємствах. 

«За даними слідства, у лютому 2018 року між комунальним підприємством міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду на реконструкцію спортивного комплексу та будівель (стадіон, розташований по вул. Універсальній у місті Дніпрі). Згідно умов вказаного договору, товариство зобов’язувалось завершити роботи до грудня 2018 року, проте до теперішнього часу так і не виконало їх у повному обсязі. Незважаючи на це, акти виконаних робіт були підписані, а товариству сплачено бюджетні кошти у сумі понад 148 млн грн», – йшлося в повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

«Воєнні закупівлі»: Дніпро знов використовує бюджетні кошти на піар
Російський мільйонер володіє харчовою фірмою у Дніпрі