Половинська Наталія Олександрівна, яка прописана у російському Санкт-Петербурзі, є власницею та директоркою приватного підприємства «Емпол» (ЄДРПОУ: 38433925). 

Підприємство було створено в 2012 році, зареєстроване у Дніпрі та має статутний капітал 100 гривень. 

Основний вид діяльності «Емпола» – дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки.

Також серед видів діяльності підприємства: діяльність посередників у торгівлі товарами широкого асортименту; надання інших допоміжних комерційних послуг; неспеціалізована оптова торгівля; інші види роздрібної торгівлі поза магазинами.

Цікаво, що контактний телефон підприємства співпадає із контактним телефон низки інших підприємств. І це не єдина їхня схожість. Майже всі їхні власники прописані у країні агресорі, всі вони мають символічний статутний капітал розміром 100 гривень та всі вони мають один основний вид діяльності – дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки.

Зокрема, приватним підприємством «Партнер груп» (ЄДРПОУ: 38433904) володіє прописана у Санкт-Петербурзі Сердюкова Людмила Данилівна. 

Приватним підприємством «Гранд 21» (ЄДРПОУ: 38640904) володіє прописаний у Санкт-Петербурзі Єгоров Андрій Миколайович. 

Власницею приватного підприємства «Мялковська» (ЄДРПОУ: 38640941) є прописана у російському Санкт-Петербурзі Мялковська Анжеліка Вячеславівна. 

Приватним підприємством «Даймон стар» (ЄДРПОУ: 38198725) володіє Ноздрань Олександр Васильович, який також прописаний у Санкт-Петербурзі.

Приватне підприємство «Михайлова» (ЄДРПОУ: 38640847) записане на Михайлову Надію Василівну, яка прописана у російському місті Всеволжськ Ленінградської області. 

Приватним підприємством «Форвард груп» (ЄДРПОУ: 38360559) володіє прописаний у Дніпрі Юров Євгеній Васильович. 

Нагадаємо, у російському Санкт-Петербурзі знаходиться штаб-квартира російського Агентства інтернет-досліджень. В медіа його називають «фабрикою тролів», «кремлеботами», «пригожинськими тролями», «ольгінськими тролями».

Раніше «Антикорупційне Придніпров’я» писало про те, що росіянка володіє дніпровською фірмою, яка займається виявленням громадської думки. 

Власницею приватного підприємства «Даймонд лайн» (ЄДРПОУ: 38362069) є Ільїна Ірина Миколаївна, яка прописана у російському місті Санкт-Петербург.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Бельгія заморозила російських активів на понад 50 мільярдів євро
Українців закликають повідомляти про активи осіб, причетних до агресії росії проти України