Директор газети «Зоря», за 8 днів до вторгнення рф, не підтримав створення тероборони.

200 публікацій на сторінках дніпропетровских газет замовила Дніпровська міська рада 02 січня 2023 р.

Без конкурсу, виконавцем надання послуг став ФОП Храпко Олександр Ігорович, 13.07.1989 р.н., ІПН 3270117490, паспорт АН412659.. Сума договору – 6,75 млн грн.

Загалом, як підрахували «Наші гроші», Дніпровська міськрада 1-2 січня замовила послуг самореклами на 35,33 млн грн.

Цікаво, що серед друкованої преси гроші отримає газета «Зоря» – «рупор» дніпропетровських функціонерів забороненої в Україні партії «Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ»).

У 2021 році газета «Зоря» просувала російську вакцину від коронавірусу. Тоді ж один з лідерів «ОПЗЖ», кум президента рф Віктор Медведчук заявив, що до Міністерства охорони здоров’я України вже надійшла заявка про держреєстрацію російського препарату «Спутнік V».

Директор ТОВ «Редакція газети «Зоря» (код 35497923) Пісоцький Володимир Анатолійович (на фото анонсу) є депутатом Дніпропетровської обласної ради і очолює Постійну комісію обласної ради з питань  базових галузей економіки, комунальної власності, концесії, корпоративних прав, інвестицій та міжрегіонального співробітництва.

У 2007-2012 роках Пісоцький був помічником-консультантом нардепа Олега Царьова, державного зрадника, сепаратиста та пропагандиста, який перебуває у розшуку.

Напередодні повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022р. країни-агресора, 16 лютого депутат Пісоцький не підтримав на сесії Дніпропетровської обласної ради рішення про створення і фінансування в Дніпропетровській області Територіальної оборони.

Відео с Пісоцьким – про агітацію «ОПЗЖ» в місті Апостолове Дніпропетровської області, 2020р.:

Пісоцькому належить 30% газети «Зоря». Іншими 70% навпіл володіють (через фірму ТОВ «Інвестдніпро», код 39479735) Геннадій Корбан та Геннадій Гуфман. Останній також очолює ОПЗЖ на Дніпропетровщині.

Ще у вересні ц.р. Володимир Пісоцький у своїй колонці в газеті «Зоря» продовжував писати про кровожерливість європейської цивілізації та неналежність України до «сім’ї європейських народів».

Депутати від «ОПЗЖ» на стор. 2 №17 «Зорі» за 2022 рік

Також ми повідомляли:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

За рік завдяки новим антикорупційним органам на потреби ЗСУ передали 1,22 мільярда гривень
За три дні до Нового року «слузі народу» зробили приємне