Комунальне підприємство «Центр електронних послуг» Криворізької міськради має намір укласти два договори з приватною підприємицею Чуб Мариною Сергіївною на розробку пакетів програмного забезпечення загальною вартістю 3,6 мільйона гривень.

Відповідну інформацію оприлюднили в електронній системі закупівель ProZorro.

Перше замовлення – створення модулю «Житлово-комунальне господарство» для порталу міста Кривий Ріг за 2,4 мільйона гривень. 

Друге замовлення – створення модулю «Інвестиції та бюджет» для порталу міста Кривий Ріг за 1,2 мільйона гривень.

Надати послуги зі створення компонентів та наповнення баз даних Марина Чуб, якщо сторони підпишуть договори, має до кінця року. 

Ніяких подробиць щодо обсягів послуги в комунальному підприємстві не повідомили.

Як раніше повідомляло «Антикорупційне Придніпров’я», КП «Центр електронних послуг» Криворізької міськради замовило в приватної підприємниці (ФОП) Чуб Марини Сергіївни послуги зі створення модулів «Земельні ресурси» та «Комунальне майно» за 1,7 мільйона гривень.

Гроші за послуги приватна підприємниця вже отримала. При цьому, де можна подивитися на результат робот – не відомо. 

Марина Чуб зареєструвалася фізособою-підприємцем вже під час повномасштабної війни, у липні цього року.

Вона також зазначена керівником ТОВ «Фрегат» (код: 32083025), основний вид діяльності якого – діяльність у сфері електрозв’язку. В Дніпропетровській області є Інтернет-провайдер «Фрегат» але ним володіє ТОВ «Мега Лінк» (код:  33769837). 

Перша бюджетна закупівля, в якій Чуб приймала участь як ФОП відбулася на початку жовтня. Тоді КП «Агропроекттехбуд» Дніпропетровської облради замовило в Марини Чуб 14 картриджів для принтерів. 

Те, що обласне комунальне підприємство напряму закупило картриджі в зазначеної приватної підприємиці, ймовірно, не випадково. 

За даними аналітичної платформи Youcontrol, з 2013 по 2018 роки Марина Чуб була директоркою ТОВ «МП Автор» (код: 35594746). 

Цікаво, що з 2015 по 2016 роки співвласником зазначеної фірми був Ліфшиць Євген Семенович. З моменту створення та до 2018 року фірма була зареєстрована на Дніпропетровщині, а потім її зареєстрували у Києві. 

Тож, Марина Чуб була директоркою ТОВ «МП Автор», у тому числі, за часів, коли фірмою співволодів Євген Ліфшиць. 

Ліфшиць є соратником і діловим партнером першого заступника голови Дніпропетровської обласної ради від вже забороненої в Україні «Опозиційної платформи – За життя» Гуфмана Геннадія Леонідовича.

Також слід нагадати, що за результатами виборів у 2020 році мером Кривого Рогу було обрано Костянтина Павлова від «Опозиційної платформи – За життя», якого вбили в середині серпня 2021 року. На виборах попередній міський голова Юрій Вілкул підтримав саме висуванця від «ОП-ЗЖ» Павлова. Із початком повномасштабної війни з росією керівником військової адміністрації міста став Олександр Вілкул, син колишнього мера Юрія Вілкула. 

Гуфман є проросійським політиком, у квітні 2021 року заперечив, що в Україні триває війна.

Коментар від «Антикорупційного Придніпров’я»:

Ми звернули увагу на зазначену закупівлю через те, що закупівлі програмного забезпечення можуть мати корупційну складову. Особливо, коли послугу надає приватна підприємниця, яка офіційно зареєструвалася ФОП за декілька місяців до закупівлі. Особливо, коли в ProZorro не завантажили більше інформації про закупівлю (наприклад, обсяг послуги із конкретними цифрами). Особливо, коли в Марини Чуб послугу замовили напряму (звідки про неї дізналися?).

Буває таке, що за послугою «програмного забезпечення» ховаються якісь елементарні роботи, які не коштують тих бюджетів, які на них витрачають. А переплату ділять між собою організатори схеми.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Правоохоронці проводять обшуки у банках, причетних до незаконного грального бізнесу
Автівки, які завезли під виглядом гуманітарки для продажу в Україні, вилучили і відправили на фронт