Фонд зареєстрований у житловому комплексі Гуфмана-Корбана.

Керівниця пресслужби Дніпропетровської обласної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ», на час воєнного стану її діяльність заборонена), депутатка від «ОПЗЖ» Дніпропетровської обласної ради Кондракова Ганна В’ячеславівна відкрила Благодійну організацію «Благодійний фонд «Іллай» (код 44877428).

Про це вона розповіла на своїй Facebook-сторінці.

«Бракує елементарних речей для побуту. Коли до лікарні привозять людей, якім потрібні гумові тапочки, змінний одяг, коли потрібно купити якісь ліки, коли збір із Німеччини, наприклад, чи наші партнери – громадянські організації, які реагували на наші запити, надсилали сюди допомогу, все одно це потрібно було грамотно розподілити», – повідомила вона.

На питання журналістів, що значить назва фонду: «Іллай», Ганна Кондракова написала:

«В наступній серії розповім)».

За даними YouControl, Благодійний фонд «Іллай» був відкритий 11-го травня 2022 року за адресою квартири: вул. Костомарівська, будинок 1-А, квартира 84. Тут також володіє квартирою № 49 перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради, голова «ОПЗЖ» Дніпропетровщини Гуфман Геннадій Леонідович (поряд з Кондраковою на фото анонсу), а будувала «Женеву» фірма, яка фактично наполовину належить Гуфману, а наполовину – бізнес-партнеру мера Дніпра Геннадію Корбану.

Рік тому Гуфман заявив, що в Україні війни немає. «Де йде війна?», «З ким йде війна?», «Хто її оголосив?», – сказав голова «ОПЗЖ» Дніпропетровщини.

Ганна Кондракова тоді прокомментувала, що «Юридично війна в Україні справді нині не оголошена. Проте, безумовно, в країні відбувається горе».

Також, Ганні Кондраковій належить 50% у ТОВ «Дніпровіжн» (код 38115518), яке володіє мережею білбордів у Дніпрі. Минулого року вони рекламували Московський Патріархат.

А у рік місцевих виборів-2020 – російською мовою рекламували кандидатів. ОПОРА тоді звернулася за коментарем до Ганни Кондракової, і відповідь була короткою:

«Дивіться ст. 10 Конституції України»

(«В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України»).

Нагадаємо, через місяць після повномасштабного вторгнення військ рф в Україну, голова «ОПЗЖ» Дніпропетровщини пообіцяв надати і не надав оцінку ситуації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Президент України підписав закон про конфіскацію активів за підтримку агресії РФ
У Кривому Розі комунальне підприємство хотіло закупити рентгенологічне обладнання за завищеною ціною