Господарський суд Дніпропетровської області прийняв рішення про скасування державної реєстрації права приватної власності на будівлю Дніпровського головпоштамту, яка є історичною пам’яткою архітектури XIX – початку XX сторіччя.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Дніпропетровської області.

За даними «Антикорупційного Придніпров’я», своїм рішенням суд зобов’язав ПАТ «Укрпошта» повернути державі будівлю загальною площею 4760 квадратних метрів, вартістю 137 мільйонів гривень.

Будівля, у зв’язку з корпоратизацією державного підприємства, перейшла до статутного капіталу – ПАТ «Укрпошта». У подальшому акціонерне товариство зареєструвало право приватної власності на вказаний об’єкт нерухомості.

Будівля Дніпровського головпоштамту – пам’ятка історії та архітектури місцевого значення та,  згідно з чинним законодавством, приватизації не підлягає.

Будівля має повернутися на баланс міністерства інфраструктури України. 

Нагадаємо, комунальне підприємство «Солонянське житлово-комунальне управління» Дніпропетровської облради заплатить майже 12 мільйонів гривень за розробку проєктів з реконструкції своїх об’єктів. 

Інформація про укладення відповідних договорів оприлюднена в електронній системі закупівель ProZorro. 

Так, комунальне підприємство заплатить ТОВ «ЕДС-Інжиніринг» (код: 38114069): 4,27 мільйона гривень  за розробку проєкту з реконструкції комплексу очисних споруд каналізації в смт Солоне на вул. Степова 2; 901 тисячу гривень – за розробку проєкту з реконструкції насосної станції №1 у с. Військове вул. Молодіжна 1-а; 732 тисячі гривень – за розробку проєкту з реконструкції насосної станції №3 в с. Оріхове по вул. Молодіжна, 18; 435 тисяч гривень – за проєкт з реконструкції каналізаційної насосної станції №1 в смт Солоне по вул. Набережна, 26; 419 тисяч гривень – за проєкт з реконструкції каналізаційної насосної станції “Надіївка” в с. Надіївка вул. Будівельників 5-в Дніпровського району.

Крім того, комунальне підприємство «Солонянське житлово-комунальне управління» Дніпропетровської облради заплатить 4,45 мільйона гривень ТОВ «Баглій-ХІ» (код: 42586084) за розробку проєкту з реконструкції підвідного водоводу від насосної станції-2 до насосної станції-4 в смт. Солоне, а також 776 тисяч гривень – за розробку проєкту з реконструкції ділянки ІІ нитки водогону р. Дніпро-Солоне в с. Калинівка Солонянського району. 

Всі договори сторони уклали 18 жовтня. А проєкти надавачі послуги повинні розробити до припинення воєнного стану – 21 листопада. Якщо воєнний стан продовжать, то, відповідно, продовжиться і строк надання послуги. Надавачів послуг з розробки проєктів залучили напряму, без проведення конкурсу. 

Співвласниками ТОВ «Баглій-ХІ» є Барков Олег Геннадійович та Ярцева Тетяна Анатоліївна. Остання також зазначена і директором підприємства. 

Олег Барков є партнером Володимира Дубинського по громадській організації. Зокрема, вони, разом з Михайлом Балтаксою, є співзасновниками ГО «ВолейД» (код: 44329967). 

Дубинський – президент Професіональної волейбольної Ліги України.

Нагадаємо, Володимира та його брата – Леоніда Дубінського – розшукує ФБР за їхню ймовірну участь в іпотечному шахрайстві в Каліфорнії. 

Дубинські знайомі з все ще діючим головою Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентином Резніченком з 90-х років. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Білорус володіє половиною фірми у Дніпрі, яка займається товарами для фермерських господарств
Білоруська компанія з виробництва інструменту для буріння має дочірнє підприємство у Кривому Розі